Eco Systems

Eco Systems

Wybierz numer

58 573-33-03 797-722-062
i...@ecosystems.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Eco Systems Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - Eco Systems Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - Eco Systems Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - Eco Systems Gdynia 1
 

O nas

Panele Fotowoltaiczne,
Ogrzewanie powierzchniowe na podczerwień
Ogrzewanie podłogowe, ścienne i sufitowe spełniające nawet najwyższe oczekiwania
Jesteśmy doświadczoną i prężnie rozwijającą się firmę, która w elastyczny i nowoczesny sposób podchodzi do metod pozyskiwania energii elektrycznej oraz metod ogrzewania i dociepleń pomieszczeń biurowych oraz prywatnych. Chcąc stale wyprzedzać trendy i branżę, za cel swoich działań obraliśmy metodę ogrzewania na podczerwień.

Panele fotowoltaiczne
Panele fotowoltaiczne (inaczej ogniwa fotowoltaiczne, fotoogniwa, panele PV) służą do przekształcania energii promieniowania słonecznego na energię elektryczną. Jednak same panele wytwarzają prąd stały, który za pomocą inwertera zamieniany jest na prąd zmienny, wykorzystywany w gospodarstwach domowych. Inwerter, inaczej zwany falownikiem jest najważniejszym z elementów instalacji fotowoltaicznej. Jego zadaniem jest zamiana prądu stałego, produkowanego przez moduły na prąd zmienny.

Ogrzewanie:
Jest to nowoczesne ogrzewanie na prąd, które w przeciwieństwie do ogrzewania konwencjonalnego nie powoduje nagrzewania powietrza, gdyż oddziałuje bezpośrednio na nasz organizm. Ogrzewanie to pod względem walorów zdrowotnych, nie ma sobie równych. Do ogrzania noworodków w szpitalach stosuje się w inkubatorach właśnie tego typu ogrzewanie, gdyż jest zdrowe, pozytywnie wpływa na organizm oraz jest najbardziej zbliżone do naturalnego czyli promieniowania słonecznego. Jednym słowem ogrzewanie powierzchniowe na podczerwień to promieniowanie słoneczne każdego dnia o każdej porze.