Działalność on-line 

Edun Korepetycje

80-239 Gdańsk, ks. Leona Miszewskiego 16
(Budynek "Dom Książki" I piętro) Mapka
58 526-16-30, 733-024-502
g...@edun.pl pokaż
edun.pl
Godziny otwarcia
pn-pt12:00 - 19:00
sobdo 14:00
Działalność on-line 
https://edun.pl/korepetycje/korepetycje-online.html

Napisali o nas

O nas

EDUN Korepetycje w GDAŃSKU-od 28 zł.
Ogólnopolska sieć edukacyjna.
ZAPRASZAMY NA KOREPETYCJE I KURSY: 8-klasisty, MATURALNE -stacjonarnie i online.
Profesjonalne, najlepsze, najtańsze- z nami poprawisz swoje oceny i osiągniesz wyniki.

Oddział EDUN Korepetycje w GDAŃSKU to część ogólnopolskiej sieci profesjonalnych akademii korepetycyjnych. Posiadamy sukcesy i wysoką zdawalność naszych maturzystów.
Specjalizujemy się w kompletnym i profesjonalnym podwyższaniu ocen i wyników szkolnych uczniów uczęszczających do polskich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych, a także studentów.  Lekcje w Edun Korepetycje są zgodne z Nową Podstawą Programową.
Wraz z naszymi wyjątkowymi nauczycielami i sprawdzonymi metodami nauczania, tworzymy jedyny w Polsce elitarny program regularnej pomocy pozalekcyjnej, gwarantujący naszym uczniom trwałe i długofalowe zmiany w ich postawach szkolnych oraz osiąganie ponadprzeciętnych ocen szkolnych już po krótkim okresie nauki. Oferujemy Państwu regularne i systematyczne korepetycje, dzięki którym uczeń nie tylko nadrobi zaległości szkolne, przygotuje się do klasówek, matury, egzaminu gimnazjalnego lub zaliczy przedmiot na studiach, a także POSZERZY WIEDZĘ i POLUBI przedmiot, którego się uczy.
Nauka w EDUN Korepetycje odbywa się: - w małych grupach o zbliżonym poziomie nauczania (2-4 osoby) lub indywidualnie.
Zapisując się na zajęcia do naszego centrum nigdy się nie rozczarujesz. Dlaczego? Bo zatrudniamy tylko najlepszych korepetytorów, zajęcia prowadzone są w dobrze wyposażonych salach, a zagadnienia z wykładanych przedmiotów tłumaczone są w sposób nieskomplikowany i zrozumiały. W Edun Korepetycje masz pewność, że nasz pedagog poświęci Ci tyle czasu, ile będziesz potrzebował.  
Kadra dydaktyczna EDUN Korepetycje to przede wszystkim świetni SPECJALIŚCI (odnoszący wiele sukcesów w dziedzinach, których uczą) w ramach swoich dziedzin nauczania, ale ponadto ogromni PASJONACI i PEDAGODZY, którzy łatwo nawiązują bezpośredni kontakt ze swoimi uczniami i zarażają ich swoją pasją do przedmiotu, którego uczą!

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »