Działalność on-line 

Edun Korepetycje

80-239 Gdańsk, Leona Miszewskiego 16
(Budynek "Dom Książki" I piętro) Mapka
58 526-16-30, 733-024-502
g...@edun.pl pokaż
edun.pl
Godziny otwarcia
pn-pt12:00 - 19:00
Działalność on-line 
https://edun.pl/korepetycje/korepetycje-online.html

Napisali o nas

O nas

EDUN Korepetycje w GDAŃSKU-od 20 zł.
Ogólnopolska sieć edukacyjna.
ZAPRASZAMY NA KOREPETYCJE I KURSY: 8-klasisty, MATURALNE -stacjonarnie i online.
Profesjonalne, najlepsze, najtańsze- z nami poprawisz swoje oceny i osiągniesz wyniki.

Oddział EDUN Korepetycje w GDAŃSKU to część ogólnopolskiej sieci profesjonalnych akademii korepetycyjnych. Posiadamy sukcesy i wysoką zdawalność naszych maturzystów.
Specjalizujemy się w kompletnym i profesjonalnym podwyższaniu ocen i wyników szkolnych uczniów uczęszczających do polskich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych, a także studentów.  Lekcje w Edun Korepetycje są zgodne z Nową Podstawą Programową.
Wraz z naszymi wyjątkowymi nauczycielami i sprawdzonymi metodami nauczania, tworzymy jedyny w Polsce elitarny program regularnej pomocy pozalekcyjnej, gwarantujący naszym uczniom trwałe i długofalowe zmiany w ich postawach szkolnych oraz osiąganie ponadprzeciętnych ocen szkolnych już po krótkim okresie nauki. Oferujemy Państwu regularne i systematyczne korepetycje, dzięki którym uczeń nie tylko nadrobi zaległości szkolne, przygotuje się do klasówek, matury, egzaminu gimnazjalnego lub zaliczy przedmiot na studiach, a także POSZERZY WIEDZĘ i POLUBI przedmiot, którego się uczy.
Nauka w EDUN Korepetycje odbywa się: - w małych grupach o zbliżonym poziomie nauczania (2-4 osoby) lub indywidualnie.
Zapisując się na zajęcia do naszego centrum nigdy się nie rozczarujesz. Dlaczego? Bo zatrudniamy tylko najlepszych korepetytorów, zajęcia prowadzone są w dobrze wyposażonych salach, a zagadnienia z wykładanych przedmiotów tłumaczone są w sposób nieskomplikowany i zrozumiały. W Edun Korepetycje masz pewność, że nasz pedagog poświęci Ci tyle czasu, ile będziesz potrzebował.  
Kadra dydaktyczna EDUN Korepetycje to przede wszystkim świetni SPECJALIŚCI (odnoszący wiele sukcesów w dziedzinach, których uczą) w ramach swoich dziedzin nauczania, ale ponadto ogromni PASJONACI i PEDAGODZY, którzy łatwo nawiązują bezpośredni kontakt ze swoimi uczniami i zarażają ich swoją pasją do przedmiotu, którego uczą!

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Kursy przygotowujące do egzaminów

 • oferta:
  6
   
 • poziom nauczania:
  6
   
 • opieka:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Edun korepetycje oddział w Gdańsku ul. Miszewskiego

Świetne miejsce. Bardzo profesjonalne podejście do ucznia. Korepetytorzy ciekawie prowadzą zajęcia - widać że robią to z pasją i dużym zaangażowaniem - co naprawdę bardzo widać w wynikach nauczania potem w szkole. Mój syn chodzi tam od 2 lat na korepetycje z: chemii, fizyki, niemieckiego i okresowo z angielskiego. Widziałam naprawdę duże postępy w nauce. Brał udział z bardzo dobrym wynikiem w olimpiadzie chemicznej. W zeszłym roku szkolnym skorzystałam dodatkowo oprócz korepetycji, z kursu przygotowującego do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego. Myślę że dzięki niemu tak go dobrze napisał. Teraz szczęśliwie dostał się do liceum. Bardzo się cieszę że kiedyś natrafiłam na ich ogłoszenie. Bardzo polecam to miejsce. Alicja Szmaglik

 • Alicja Szmaglik
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »