Zaroślak - obozy młodzieżowe i dziecięce

adres
81-854 Sopot, al. Niepodległości 646A/1
telefon
501-505-459, 501-537-418
e-mail
b...@zaroslak.com.pl pokaż
www
zaroslak.com.pl
Godziny otwarcia
codziennie9:00 - 18:00

O nas

obozy dla młodzieży i dzieci w borach tucholskich. nowy ośrodek na stronie trójmiasta ale z 27-letnią tradycją. las, konie, basen, larp-y, rpg, warsztaty tematyczne... po prostu zaroślak! zapraszamy na stronę internetową oraz na facebooka

Obozy dla młodzieży i dzieci których się nie zapomina, tutaj chce się wracać każdego roku. Las, konie, basen, LARP-y, RPG, warsztaty tematyczne… Po prostu Zaroślak!
Dzieci i młodzież przez wiele kolejnych lat przyjeżdżają na ten wypoczynek z atrakcjami. Są wśród nich uczestnicy z różnych zakątków świata: z USA, Hong-Kongu, Holandii, Belgii, Szwecji, Anglii, Finlandii, Niemiec, Włoch, Francji i innych krajów.
Obozy i kolonie w Zaroślaku nie kończą się z końcem turnusów. Dzieci i młodzież tęsknią do tego miejsca i dlatego w ciągu roku szkolnego skrzykują się na spotkania, również z opiekunami, umawiają się na kolejne wakacje w naszej zagrodzie w środku Borów Tucholskich. Zakładają grupy fanów na Facebooku i innych portalach.
W “Zaroślaku” w 2018 roku będzie więcej koni na których można uczyć się jazdy konnej pod nadzorem opiekuna zajmującego się końmi. Są to półgodzinne lekcje dla chętnych a dla czujących się pewnie w siodle godzinna przejażdżka po okolicznych bezdrożach – również pod nadzorem opiekuna.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »