Ekspert Finansowy Marian Śliwowski

80-391 Gdynia, Świętojańska 43/13
(I piętro, wejście od ul. Józefa Wybickiego) Mapka
501-546-749
k...@mariansliwowski.pl pokaż
mariansliwowski.pl
/sliwowskimarian
/mariankredytowy
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 19:00
Działalność on-line Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym

O nas

Uzyskaj w 3 godziny ofertę kredytu hipotecznego "szytą na miarę" jak garnitur. Bezpłatnie wybiorę dla Ciebie najtańszą ofertę kredytową na rynku w danym momencie!

Pomagam osobom prywatnym i firmom z Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta w uzyskaniu najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych od 2012 roku.

Do oczekiwań każdego Klienta podchodzę indywidualnie. Pomagam na każdym etapie współpracy, również po uzyskaniu kredytu. Dopasowuję kredyt hipoteczny pod konkretne możliwości, dzięki współpracy z większością banków w Polsce i znajomości dynamicznie zmieniającego się rynku finansowego. Wspólnie omówimy i wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązania.

Moja pomoc jest bezpłatna, ponieważ wynagrodzenie otrzymuję od banku po zrealizowaniu kredytu. Twoje warunki finansowe są identyczne, jak w przypadku bezpośredniego kredytu z banku.

Zapoznaj się z opiniami Klientów, którym szybko i prosto pomogłem spełnić marzenia o własnym mieszkaniu lub domu na stronie mariansliwowski.pl lub na Facebooku.

Najczęściej zadawane pytania

Czy pomoc eksperta kredytowego jest płatna?
Nie, nie zapłacisz za nią ani grosza. Wszystkie warunki finansowe są identyczne jak w przypadku bezpośredniego zgłoszenia do banku. Dzieje się tak, ponieważ bank wynagradza moją pracę, a taką samą musiałby wykonać pracownik w oddziale. Wiele oddziałów banków zrezygnowało w ostatnich latach z kosztownych specjalistów do spraw kredytów hipotecznych na rzecz ekspertów finansowych, których wynagradza za zrealizowaną transakcję.
Czy kredyt hipoteczny obsługiwany przez eksperta jest droższy niż brany bezpośrednio w banku?
Nie. Warunki finansowe są takie same jak w banku. Co więcej, mogą być nawet korzystniejsze w przypadku, gdy złożymy jednocześnie wniosek do kilku instytucji. Po ustaleniach z Klientem składam jednocześnie wniosek do 2-3 wybranych banków, bo może okazać się, że któryś odrzuci wniosek. Z kolei uzyskując więcej niż jedną decyzję pozytywną, jestem w stanie wynegocjować w niektórych przypadkach lepsze warunki.
Jakie dokumenty są potrzebne do kredytu hipotecznego?
Każdy bank ma swoje osobne procedury i wymagania. Na swojej stronie mariansliwowski.pl przygotowałem listę najczęściej wymaganych dokumentów do kredytu.
Jaki wkład własny jest potrzebny do uzyskania kredytu?
To zależy od banku. Wymagany wkład własny może wynosić już od dziesięciu procent (tak, również w 2020 roku).
Jak długo trwa proces kredytowy?
To zależy od wybranych banków i okresów, w jakich składany jest wniosek. Z reguły instytucje, które oferują najlepsze warunki, są najbardziej oblegane przez Klientów. Stąd analiza wniosku może trwać dłużej.

Cały proces udzielania kredytu hipotecznego od złożenia wniosku trwa zazwyczaj od 3 do 7 tygodni.
Czy kredyt można spłacać wcześniej?
Tak. Według ustawy o kredycie hipotecznym bank nie może pobierać prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu, uwzględniając zmienną stopę procentową (najczęściej wybierana) po upływie 3 lat. Istnieją banki, w których można spłacać kredyt bez dodatkowych opłat już od pierwszego dnia jego trwania! Spłaca się sam kapitał, bez odsetek.
Czy to prawda, że w swoim banku uzyskam najlepsze warunki kredytowe?
Są dwa banki w Polsce, które nagradzają niższym oprocentowaniem lub prowizją swoich Klientów. Nie oznacza to jednak, że w każdym przypadku będą miały dla Ciebie najlepszą ofertę. Współpracując z większością banków w Polsce, jestem w stanie szybko porównać ofertę pod konkretną sytuację.
Czy trzeba przenosić lub zakładać konto w banku, z którego otrzymujemy kredyt hipoteczny?
W większości przypadków konto jest korzystne bądź obligatoryjne, natomiast wymogi co do wpływów pieniężnych mogą się różnić. Innymi słowy, niekoniecznie muszą być to wpływy z wynagrodzenia, a na przykład wysokość raty bądź określonej kwoty.
Czy kredyt hipoteczny obejmuje remont mieszkania lub domu?
Tak, remont można sfinansować w jednym kredycie! Warunki kredytowe na dodatkowe środki będą identyczne jak w przypadku kredytu hipotecznego.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Kredyty i pożyczki

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • pomoc merytoryczna:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Monika - opinia

Pan Marian jest przede wszystkim pełnym Profesjonalistą ! dokładnie zna się na swojej pracy i wszelkie wątpliwości bądź nieznajomość tematu kredytów, pożyczek nie są mu straszne :) Rozmawia zrozumiałym językiem, jest zaangażowany a co najważniejsze było dla Nas przy załatwianiu kredytu to kontakt i pełne wsparcie od P. Mariana, nigdy nie poczuliśmy się natrętami a pytań mieliśmy pełno, wszystkie zostały wyjaśnione i wątpliwości rozwikłane :) Polecam z pełną odpowiedzialnością Monika I Wojciech !!

 • Monika
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2020

Odpowiedź obiektu:

Pani Moniko, bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że mieszka się dobrze w Państwa nowym mieszkaniu. Serdecznie pozdrawiam! :)

autor: Marian Śliwowski

opinia

6.0

w kategorii

Kredyty i pożyczki

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • pomoc merytoryczna:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Kasia - opinia

Myślałam, że w czasie pandemii nie mam szans na kredyt hipoteczny. Teraz wszyscy dookoła straszą na ten temat. Na szczęście trafiłam na pana Mariana, który spokojnie i rzeczowo wyjaśnił wszystkie kwestie (a pytań miałam mnóstwo, bo to mój pierwszy kredyt). Po kilku tygodniach otrzymałam pozytywną decyzję z banku :) Dziękuję bardzo za pomoc i miły kontakt, będę Pana polecać znajomym! :)

 • Kasia
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »