Ekspert Finansowy Marian Śliwowski

Ekspert Finansowy

Wybierz numer

501-546-749
k...@mariansliwowski.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
Działalność on-line Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym
 • Zdjęcie 1/2 - Ekspert Finansowy Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/2 - Ekspert Finansowy Gdańsk 3
 

O nas

Uzyskaj w 3 godziny ofertę kredytu hipotecznego "szytą na miarę" jak garnitur. Bezpłatnie wybiorę dla Ciebie najtańszą ofertę kredytową na rynku w danym momencie!
Pomagam osobom prywatnym i firmom z Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta w uzyskaniu najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych od 2012 roku.

Do oczekiwań każdego Klienta podchodzę indywidualnie. Pomagam na każdym etapie współpracy, również po uzyskaniu kredytu. Dopasowuję kredyt hipoteczny pod konkretne możliwości, dzięki współpracy z większością banków w Polsce i znajomości dynamicznie zmieniającego się rynku finansowego. Wspólnie omówimy i wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązania.

Moja pomoc jest bezpłatna, ponieważ wynagrodzenie otrzymuję od banku po zrealizowaniu kredytu. Twoje warunki finansowe są identyczne, jak w przypadku bezpośredniego kredytu z banku.

Zapoznaj się z opiniami Klientów, którym szybko i prosto pomogłem spełnić marzenia o własnym mieszkaniu lub domu na stronie mariansliwowski.pl lub na Facebooku.

Najczęściej zadawane pytania

Czy pomoc eksperta kredytowego jest płatna?
Nie, nie zapłacisz za nią ani grosza. Wszystkie warunki finansowe są identyczne jak w przypadku bezpośredniego zgłoszenia do banku. Dzieje się tak, ponieważ bank wynagradza moją pracę, a taką samą musiałby wykonać pracownik w oddziale. Wiele oddziałów banków zrezygnowało w ostatnich latach z kosztownych specjalistów do spraw kredytów hipotecznych na rzecz ekspertów finansowych, których wynagradza za zrealizowaną transakcję.
Czy kredyt hipoteczny obsługiwany przez eksperta jest droższy niż brany bezpośrednio w banku?
Nie. Warunki finansowe są takie same jak w banku. Co więcej, mogą być nawet korzystniejsze w przypadku, gdy złożymy jednocześnie wniosek do kilku instytucji. Po ustaleniach z Klientem składam jednocześnie wniosek do 2-3 wybranych banków, bo może okazać się, że któryś odrzuci wniosek. Z kolei uzyskując więcej niż jedną decyzję pozytywną, jestem w stanie wynegocjować w niektórych przypadkach lepsze warunki.
Jakie dokumenty są potrzebne do kredytu hipotecznego?
Każdy bank ma swoje osobne procedury i wymagania. Na swojej stronie mariansliwowski.pl przygotowałem listę najczęściej wymaganych dokumentów do kredytu.
Jaki wkład własny jest potrzebny do uzyskania kredytu?
To zależy od banku. Wymagany wkład własny może wynosić już od dziesięciu procent (tak, również w 2020 roku).
Jak długo trwa proces kredytowy?
To zależy od wybranych banków i okresów, w jakich składany jest wniosek. Z reguły instytucje, które oferują najlepsze warunki, są najbardziej oblegane przez Klientów. Stąd analiza wniosku może trwać dłużej.

Cały proces udzielania kredytu hipotecznego od złożenia wniosku trwa zazwyczaj od 3 do 7 tygodni.
Czy kredyt można spłacać wcześniej?
Tak. Według ustawy o kredycie hipotecznym bank nie może pobierać prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu, uwzględniając zmienną stopę procentową (najczęściej wybierana) po upływie 3 lat. Istnieją banki, w których można spłacać kredyt bez dodatkowych opłat już od pierwszego dnia jego trwania! Spłaca się sam kapitał, bez odsetek.
Czy to prawda, że w swoim banku uzyskam najlepsze warunki kredytowe?
Są dwa banki w Polsce, które nagradzają niższym oprocentowaniem lub prowizją swoich Klientów. Nie oznacza to jednak, że w każdym przypadku będą miały dla Ciebie najlepszą ofertę. Współpracując z większością banków w Polsce, jestem w stanie szybko porównać ofertę pod konkretną sytuację.
Czy trzeba przenosić lub zakładać konto w banku, z którego otrzymujemy kredyt hipoteczny?
W większości przypadków konto jest korzystne bądź obligatoryjne, natomiast wymogi co do wpływów pieniężnych mogą się różnić. Innymi słowy, niekoniecznie muszą być to wpływy z wynagrodzenia, a na przykład wysokość raty bądź określonej kwoty.
Czy kredyt hipoteczny obejmuje remont mieszkania lub domu?
Tak, remont można sfinansować w jednym kredycie! Warunki kredytowe na dodatkowe środki będą identyczne jak w przypadku kredytu hipotecznego.

Oceny (24)

Anna
Termin usługi: październik 2023 

Juz drugi kredyt przy wsparciu Mariana, bardzo profesjonalnie - a co ważniejsze - wsparcie w wyszukaniu najkorzystniejszej oszczednosci. Polecam do rozwazenia przy refinansowaniu.

Kredyty i pożyczki

6.0
Kamila S
Termin usługi: sierpień 2023 

Współpraca z Panem Marianem była samą przyjemnością. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta. Rozwiał wszelkie wątpliwości odpowiadając na moje pytania. Z całego serca polecam :)

Kredyty i pożyczki

6.0
matylda
Termin usługi: sierpień 2023 

Najlepszy doradca kredytowy jakiego spotkałam. Wnikliwy i profesjonalny. Polecam

Kredyty i pożyczki

6.0
Ewelina Szymańska
Termin usługi: lipiec 2023 

Z całego serca polecam usługi Pana Mariana Śliwowskiego️ Świetny kontakt, wszystkie aspekty przebiegu kredytu wytłumaczone, bardzo sprawne działanie (nawet w obliczu nagłych i nieprzewidzianych zmian). Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze polecam

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Agnieszka
Termin usługi: kwiecień 2023 

Serdecznie polecam współpracę z Panem Marianem Sliwowskim. Pan Marian pomógł mi w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania na rynku pierwotnym. Pomimo odległości (ja mieszkam w Warszawie, Pan Marian w Gdańsku) wszystko poszło w ekspresowym tempie. Zapewne jeszcze raz skorzystam z usług :) Jeszcze raz polecam współpracę z Panem Marianem.

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Krystian W
Termin usługi: styczeń 2023 

Witam, korzystałem drugi raz z pomocy Pana Mariana, przeniesienie kredytu odbyło się sprawnie i bez większych kłopotów. Gdy kolejny raz będę potrzebował pomocy w sprawach kredytu napewno skorzystam. Polecam

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Izabela
Termin usługi: luty 2023 

Z czystym sumieniem mogę polecić eksperta, jakim jest Pan Marian. Jako osoba od razu wzbudził moje zaufanie, jako ekspert szybko i rzeczowo zajął się moja sprawą. Nasza współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Obsługa i doradztwo na najwyższym poziomie, dlatego już kolejny raz powierzyłam swoje finanse Panu Marianowi.

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Filip
Termin usługi: listopad 2022 

Trafiliśmy do pana Mariana przypadkiem, bo z reklamy na Facebooku. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Cały proces kredytowy przebiegł niezwykle sprawnie, konkretnie, oferta ekstra, tym bardziej jak na obecne czasy, bez naciągania. Tak naprawdę 3 razy widzieliśmy się na oczy (co się dało, załatwialiśmy zdalnie, a to też super sprawa) - to wystarczyło do pozytywnej decyzji kredytowej. Może i można przejść się po bankach i poszukać ofert, ale po co? Tutaj mamy w jednym miejscu ofertę różnych banków. Tutaj mamy fachowca, który poprowadzi za rękę, bo takie procesy ma w małym palcu. Czas i nerwy zaoszczędzone, a na dodatek nic nas to nie kosztuje. Polecamy z czystym sumieniem :)

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Katarzyna
Termin usługi: sierpień 2022 

Pan Marian pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny. Wyszukał najkorzystniejsze warunki, gdzie trudno było uzyskać kredyt ponieważ mąż prowadzi działalność z rozliczeniem podatku w formie ryczałtu, a banki od 2022 roku niestety utrudniały uzyskanie kredytów przy tej formie opodatkowania. Profesjonalizm, indywidualne podejście, elastyczność w godzinach spotkań. Gorąco polecam.

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Wiktor
Termin usługi: sierpień 2022 

Współpraca z Panem Marianem była samą przyjemnością :) Dzieki swojej obszernej wiedzy z łatwością wyjaśnił nam proces kredytowy i rozwiał wszelkie wątpliwości odpowiadając na nasze wszystkie pytania. Z jego pomocą dostaliśmy kredyt w szybkim tempie na czym nam bardzo zależało. Indywidualne podejście Pana Mariana do klienta zaoszczędziło nam wiele niepotrzebnego stresu i nerwów. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Marianem! :)

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Barbara Guzińska
Termin usługi: lipiec 2022 

Pan Marian pomógł nam uzyskać kredyt na dobrych warunkach pomimo ,, ciężkich,, czasów. Profesjonalizm, indywidualne podejście i szukanie najlepszych rozwiązań. Super kontakt i co najważniejsze skuteczność - tak bym w skrócie opisała naszą współpracę. polecam. barbara Guzińska

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Janusz
Termin usługi: wrzesień 2022 

Już drugi raz skorzystałem z usług P. Mariana Śliwowskiego i jak poprzednio jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Na każdym etapie ubiegania się o kredyt widać pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie. Ponadto Pan Marian Śliwowski bardzo dobrze tłumaczy wszelkie zawiłości ofert kredytowych poszczególnych banków (nie tylko oprocentowanie kredytu) i pomaga wybrać najlepsze z nich. Ponadto "trzyma rękę na pulsie" przez cały proces ubiegania się o kredyt aż do momentu jego uruchomienia. Absolutnie polecam.

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Tomasz Łuka
Termin usługi: czerwiec 2022 

Witam wszystkich. Do Pana Mariana trafiłem przypadkowo przez Facebooka. Pan Marian okazał sie profesjonalistą na 100%. Rzetelny, uczciwy, prawdomówny i wiecznie uśmiechniety Człowiek. Podczas procesu kredytowego zawsze był do mojej dyspozycji, czas zalatwienia kredytu minimalny. Co ważne dla mnie, mogłem sie z Nim spotkać nie tylko w biurze w Gdańsku. Wszystko przebiegało elastycznie i w na prawdę super atmosferze. Bardzo polecam Pana Mariana, jako experta kredytowego. Pozdrawiam serdecznie Tomasz Łuka

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
ŁB
Termin usługi: maj 2022 

Na współpracę z Panem Marianem zdecydowaliśmy się na podstawie polecenia i była to bardzo dobra decyzja. Mimo zawiłości formalnych procesu kredytowego, nie dość, że udało się ten proces sfinalizować, to mam też poczucie, że zostaliśmy zupełnie odciążeni wszędzie tam gdzie było to możliwe. Polecam, uzyskanie kredytu hipotecznego nie jest takie łatwe, ale Pan Marian dba, żeby przejść przez niego "suchą stopą".

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Patrycja
Termin usługi: styczeń 2022 

Bardzo pomocny człowiek i cały czas w kontakcie ;)

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Alicja
Termin usługi: marzec 2022 

Bardzo polecam Pana Marian, gdyby nie on nie dopielibyśmy kredytu do końca. Wytłumaczył wszystkie ważne kwestie, załatwiał spotkania, można było się z nim skontaktować o każdej porze dnia!

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Julita
Termin usługi: marzec 2022 

Bardzo polecam współpracę z p.Marianem- ogromna wiedza i doświadczenie. Na każdym etapie szukał najlepszych rozwiązań, cały czas monitorował i informował o postępach. Zawsze pomocny- cierpliwie odpowiadał na pytania, rozwiewał wątpliwości. Przy tym bardzo miły i sympatyczny człowiek.

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Szymon
Termin usługi: marzec 2022 

Profesjonalne podejście, duża wiedza i umiejętność przystępnego wyjaśnienia zawiłości. Zapewne to nie ostatni raz jak skorzystałem z pomocy p. Mariana :)

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Szymon Boborycki
Termin usługi: luty 2022 

Miałem tą przyjemność współpracować z Panem Marianem. Szczególną cechą jaka spodobała mi się w naszej współpracy był profesjonalizm. W przeciągu 3-4 spotkań i kilku rozmów telefonicznych osiągnęliśmy nasz cel. Śmiało mogę powiedzieć że zaoszczędziłem sporo czasu w porównaniu jak przez tą drogę miałbym iść sam.

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Wojciech
Termin usługi: luty 2022 

Dzień dobry, My również skorzystaliśmy z usług Pana Mariana dzięki poleceniu kolegi który wcześniej korzystał z usług Pana Mariana. Jak najbardziej pod każdym względem jesteśmy zadowoleni ze współpracy, na szczególną pochwałę zasługuje Pan Marian za fachową wiedzę nt. Kredytów, umów itp. Oraz za bardzo elastyczne godziny pracy-na prawdę nie było problemu z dopasowaniem terminu spotkań itp. Uważam również że samo miejsce wykonywania usług (Garnizon) jest bardzo optymalne-dojazd, parkowanie itp na duży plus. Z czystym sumieniem polecamy tego fachowca!

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6