Ranking II miejsce

Ekspert kredytowy Sebastian Murglin

znajduje się w Baltiq Plaza

Ekspert kredytowy

Wybierz numer

792-602-777
s...@credipass.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/3 - Ekspert kredytowy Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/3 - Ekspert kredytowy Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/3 - Ekspert kredytowy Gdynia 2
 

O nas

Praca w branży finansowej może być niezwykle satysfakcjonująca i pełna wyzwań. Rozpoczęcie kariery w jednej z pierwszych firm doradztwa finansowego w Polsce w 2009 roku było dla mnie ekscytującym momentem. Już od pierwszych kroków w tym sektorze dostrzegłem, że jest to obszar, który spełnia moje zawodowe marzenia. Po latach pracy jako ekspert kredytowy mogę z dumą stwierdzić, że podjęcie się tego wyzwania było słusznym wyborem. To wspaniałe, gdy praca przynosi taką satysfakcję i pozwala rozwijać się zawodowo.

Jako specjalista do spraw finansowych opracowuję spersonalizowaną strategię działania, uwzględniając indywidualne potrzeby, możliwości i cele moich Klientów. Dodatkowo, oferuję Wnioskodawcom pomoc w znalezieniu odpowiednich rozwiązań kredytowych, asystując w procesie zbierania i przygotowywania niezbędnej dokumentacji oraz angażując się w cały proces związany z ubieganiem się i uzyskaniem kredytu. Zależy mi, aby poprzez moje wsparcie, odbiorcy moich usług czuli się pewnie w podejmowaniu kluczowych decyzji finansowych.

Wiem jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego jeszcze przed rozpoczęciem całości procedury zakupu nieruchomości staram się udzielić wielu niezbędnych rad i wskazówek. Uważam, że w prawie każdej sytuacji można odpowiednio zbilansować ryzyko transakcji. 

Zapraszam na pierwsze spotkanie, podczas którego dokonam analizy Państwa zdolności kredytowej, przedstawię wstępne możliwości oraz opowiem o niezbędnej dokumentacji i procedurze.

Oceny (267)

Patryk
Termin usługi: kwiecień 2023 

Pan Sebastian jest świetny doradcą i profesjonalistą. Idealna współpraca i dobry kontakt doskonale współgrają z ogromną wiedzą oraz kompetencjom. Gorąco polecam i na pewno będę korzystał w przyszłości.

Kredyty i pożyczki

6.0
Evimetcom
Termin usługi: kwiecień 2023 

Gorąco polecam. Fachowa obsługa ( osoba jest słowna i konkretna) umowa przejrzysta i uczciwa

Kredyty i pożyczki

6.0
karolina
Termin usługi: kwiecień 2023 

Pan Sebastian jest świetnym ekspertem, rzetelny, uczciwy, z ogromną wiedzą, polecam z czystym sumieniem

Kredyty i pożyczki

6.0
ARTB&B Olena Kovalenko
Termin usługi: marzec 2023 

Doświadczony specjalista. Mieliśmy trudną sytuację z dokumentami, ale dzięki Panu Sebastianowi otrzymaliśmy pozytywną decyzję banku na leasing samochodu. Polecam wszystkim

Kredyty i pożyczki

6.0
Bartosz
Termin usługi: kwiecień 2023 

W tym trudnym czasie dla kredytobiorców oraz z trudnym kredytem Pan Sebastian poradził sobie świetnie. Szybko sprawnie ogarnął dokumenty zawsze służył dobrą radą. Jeśli jeszcze przyjdzie mi brać kredyt napewno skorzystam z jego usług.

Kredyty i pożyczki

6.0
Monika
Termin usługi: luty 2023 

Pan Sebastian jest profesjonalistą. Przeksuje informacje w sposób zrozumiały da laika i wyszukuje najlepsze rozwiązanie. Jednocześnie klient jest przez niego "zaopiekowany". Bardzo polecam korzystanie z jego usług.

Kredyty i pożyczki

6.0
Daniel P.
Termin usługi: marzec 2023 

Profesjonalizm Pana Sebastiana był wyraźnie wyczuwalny już od pierwszej rozmowy telefonicznej, a na spotkaniu moje wrażenie tylko się potwierdziło. Pan Sebastian znalazł dla nas oferty, których inny doradca nie dał rady. Ponadto odkrył przed nami tajniki umowy, o których nie mieliśmy pojęcia, a dzięki czemu odzyskaliśmy pokaźną sumę z tego, co musieliśmy zapłacić w przeszłości. Ponadto towarzyszył nam na każdym etapie załatwiania kredytu i tylko dzięki tej pomocy udało się przez to przebrnąć i osiągnąć sukces. Jedyne czego żałuję, to fakt, że tak późno się poznaliśmy :) Z pewnością będziemy z żoną korzystać z profesjonalnego doradztwa Pana Sebastiana w przyszłości oraz będziemy je polecać innym!

Kredyty i pożyczki

6.0
Bartosz i Joanna B.
Termin usługi: luty 2023 

Nie mieliśmy pojęcia na temat kredytów hipotecznych. Do Pana Sebastiana trafiliśmy z polecenia i sami polecamy go innym. Wytłumaczył nam podstawowe kwestie związane z kredytem, przedstawił oferty i pomógł wybrać najlepszą. Przeprowadził przez cały proces od wybrania oferty aż do podpisania umowy w banku. Pełen profesjonalizm. Przyszłym kredytobiorcom serdecznie polecamy.

Ania T.
Termin usługi: luty 2023 

Pan Sebastian jest kompetentny, rzeczowy, dyskretny; w jasny, prosty, nienachalny sposób przedstawił oferty, wysłuchał i zapamiętał moje preferencje a następnie dopasował do nich kredyt, dzięki temu tak ważne i trudne wydarzenie jakim jest kredyt hipoteczny okazało się możliwe do przejścia i mniej straszne:)

Kredyty i pożyczki

6.0
MG
Termin usługi: styczeń 2023 

Z pełnym przekonaniem polecam Pana Sebastiana. Profesjonalne podejście, pełne zrozumienie potrzeb kredytobiorcy, zaangażowanie, wiedza i bardzo duże rozeznanie na rynku kredytów hipotecznych. Pan Sebastian w procesie uzyskania kredytu zawsze był dostępny i pomocny. Zdecydowanie polecam.

Kredyty i pożyczki

6.0
MS
Termin usługi: grudzień 2022 

Profesjonalizm w każdym wydaniu. Gorąco polecam

Kredyty i pożyczki

6.0
Tomasz
Termin usługi: grudzień 2022 

Przed Panem Sebastianiem miałem styczność z kilkoma doradcami finansowami, ale żaden nie był w stanie w tak dokładny i zrozumiały sposób wytłumaczyć mi zawiłości umów kredytu hipotecznego. Profesjonalizm Pana Sebastiana dawał mi poczucie bezpieczeństwa przez cały proces starania się o kredyt, a to w dzisiejszych czasach bardzo ważne. Pan Sebastian służył mi pomocą przy każdej chwili zawachania. Jestem niezwykle zadowolony z pomocy i będę każdemu polecał!

Kredyty i pożyczki

6.0
MS
Termin usługi: grudzień 2022

bardzo dobry kontakt i komunikatywność. Polecam

Doradztwo finansowe

6.0
Joanna
Termin usługi: grudzień 2022 

Pan Sebastian posiada dużą wiedzę w zakresie finansów, którą przekazuje w zrozumiałej i łatwo przyswajalnej formie. "Odczarował" kredyt hipoteczny tłumacząc jasno zagadnienia z nim związane oraz przedstawił zalety i wady poszczególnych ofert i rozwiązań, równocześnie niczego nie narzucając i nie sugerując. Następnie przeprowadził przez część formalną kredytu - z dużym zaangażowaniem pośrednicząc w składaniu wniosków kredytowych oraz dopełnianiu pozostałych formalności. Współpraca zakończyła się uzyskaniem pozytywnej decyzji wybranego banku w niecałe 2 tygodnie. Zaangażowanie, dyspozycyjność, komunikatywność i wysoki poziom kultury osobistej to dodatkowe atuty Pana Sebastiana, które sprawiają, że współpraca z nim to czysta przyjemność, nawet w tak ciężkich tematach jak finanse. Z czystym sumieniem mogę polecić "robienie biznesów" z Panem Sebastianem :)

Kredyty i pożyczki

6.0
DENY
Termin usługi: sierpień 2022 

Pan Sebastian jest profesionalistą w tym co robi , w dzisiejszych trudnych czasach cieżko jest o kredyt a jednak Pan Sebastian staną na wyskości zadania i praktycznie bez najmneijszych problemów udało się uzyskać kredyt na wymarzone pierwsze mieszkanie ! Zawsze od Pana Sebastiana otrzymałem pomoc czy to telefoniczną czy mailową , nigdy nie odmówił pomocy nawet po otrzymaniu kredytu gdy miałem pytania zawsze służył pomocą i poświęcał swój czas ! Gorąco polecam współpracę z Panem Sebastianem !!!

Kredyty i pożyczki

6.0
MK
Termin usługi: październik 2022 

W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest otrzymać kredyt Hipoteczny. Przejście przez ten proces bez takiego człowieka Jak Pan Sebastian byłoby dla mnie koszmarem. Pan Sebastian prowadził nas przez gąszcz wymogów, haczyków i potrzebnych dokumentów. Finalnie po miesiącu czasu temat z pozytywnym skutkiem został zamknięty. Bardzo się cieszę i serdecznie Polecam. Współpraca wzorcowa - czułem się bardzo zaopiekowany a na każde moje pytanie otrzymywałem szybką i merytoryczną odpowiedź. Wiem jedno, kolejna nieruchomość tylko z Panem Sebastianem!

Kredyty i pożyczki

6.0
Grzegorz Orzel
Termin usługi: lipiec 2022 

Bardzo profesjonalne podejście Pana Sebastiana.Szybko dokładnie i na temat.Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.Dziekuje bardzo wszystko tak jak planowaliśmy się udało Pozdrawiam

Kredyty i pożyczki

6.0
KS
Termin usługi: sierpień 2022 

Znajomi skontakowali nas z kilkoma specjalistami, ale w krótkim czasie zdecydowaliśmy się oddać w ręce Pana Sebastiana. Nie zawiedliśmy się - mimo skomplikowanej sytuacji nieruchomości, dostaliśmy oferty z kilku banków, a następnie z ogromnym wsparciem, wypełniliśmy tony papierów uzyskując zgody, w tym banku z najlepszą ofertą, na którym nam najbardziej zależało. Polecam, 10/10!

Kredyty i pożyczki

6.0
Dagmara
Termin usługi: październik 2022 

Goraco polecam Pana Sebastiana.jest komunikatywny i kompetentny. Z duza cierpliwoscia odpowiada na wszystkie pytania ( a troche ich bylo:) ). Bardzo pomocny i dokladny-dokonuje rzeczy niemozliwych! Jak brac kredyt to tylko z jego pomoca!

Kredyty i pożyczki

6.0
Kostiantyn Fomin
Termin usługi: wrzesień 2022

Razem z żoną serdecznie polecamy współpracę z Panem Sebastianem. Dziękujemy za profesjonalne podejście do klienta, za pomoc w doborze najkorzystniejszej oferty kredytu na najbardziej korzystnych warunkach i w przejściu procesu od początku do końca . Dziekujemy za kompleksową pomoc, na każdym etapie wnioskowania o kredyt, praktyczne wskazówki i rady, nastawienie na klienta i jego potrzeby. Pan Sebastian dzwonił informując na bieżąco o wszystkich zmianach co finalnie wpłynęło na pozytywne rozpatrzenie wniosku. Pełen profesionalizm. Pan Sebastian potrafię znaleść rozwiązanie w najtrudniejszych sytuacjach. Napewno jeszcze nieraz skorzystamy z jego usług i będziemy polecać każdemu naszemu znajomemu Polecamy i dziękujemy, przede wszystkim Pana Sebastiana za jego czas, otwartość, życzliwość i rzetelność! :)

Doradztwo finansowe

6.0