Elfeko Invest Sp. z o.o.

Elfeko Invest

Wybierz numer

58 772-30-30 696-072-643
s...@elfeko.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/9 - Elfeko Invest Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/9 - Elfeko Invest Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/9 - Elfeko Invest Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/9 - Elfeko Invest Gdynia +6 1
 

Inwestycje

O nas

TWOJE WYMARZONE MIEJSCE Z NASZYMI PROJEKTAMI

Początki marki Elfeko sięgają 1987 roku. Spółka rozpoczęła działalność w sektorze energetyki dystrybucyjnej, specjalizując się w budowie stacji energetycznych oraz linii średniego i wysokiego napięcia. Lata sukcesów, rozwoju oraz nabytych doświadczeń również w sektorze inwestycji mieszkalnych i usługowych, pozwoliły na utworzenie kolejnego profilu firmy – dewelopera Elfeko Invest.

W 2017 roku firma poszerzyła zakres usług o budowę komfortowych i funkcjonalnych nieruchomości mieszkalnych i użytkowych. Już pierwsze realizacje udowodniły, że postawienie na budowę obiektów najwyższej jakości było doskonałą decyzją. Elfeko Invest dało się poznać jako wiarygodny i kompetentny partner oraz wykonawca w realizowanych przedsięwzięciach.

Obecnie przygotowywane i realizowane są projekty inwestycyjne na terenie całego Trójmiasta oraz w pasie nadmorskim pięknego i urokliwego Morza Bałtyckiego. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą nadmorskich apartamentów premium, jak i inwestycji mieszkaniowych w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie.