Najlepsze szkoły językowe Gdynia

Oceny (6)

Iza
Termin usługi: wrzesień 2023 

Polecam szkołę - dzieci uczyły się tu angielskiego przez kilka lat -bardzo symatyczni nauczyciele i profesjonalne zajęcia. Pani Lidia zawsze dala rade dopasowac plan zajeć do naszych potrzeb! Wygodna lokalizacja- blisko do przystanku, a pod budynkiem szkoły są też miejsca żeby poczekać autem na odbiór po wieczornych zajęciach. Same plusy!

Szkoły językowe

6.0
Joanna
Termin usługi: wrzesień 2023 

Serdecznie polecam, zaangażowanie,profesjonalizm, miejsce przyjazne dla dzieci, zwłaszcza zajęcia z Panią Malwiną

Szkoły językowe

6.0
Karolina
Termin usługi: maj 2020 

Serdecznie polecam, od dłuższego czasu mam okazję uczyć się angielskiego w tej szkole. Indywidualne podejście do każdego ucznia :) Pani Lidia zawsze wita dobrą herbatą i uśmiechem na twarzy :)

Szkoły językowe

6.0
Jolanta
Termin usługi: lipiec 2019 

Przez ostatni rok korzystalam z lekcji u Pani Lidii. Jestem osobą ktora wiele lat nie miala kontaktu z językiem angielskim, moim celem bylo przełamanie barier w mówieniu. Dzięki lekcjom z Panią Lidią,odblokowalam swoje opory w mówieniu, przypomnialam sobie wiele, i wiele sie nauczyłam. Swobodna atmosfera, profesjonalne podejście, solidna firma.Polecam!

Szkoły językowe

5.8
Ewa
Termin usługi: maj 2019 

Profesjonalnie, przyjaźnie i z duzą troską o ucznia. Bardzo podobały mi sie lekcje z Panią Malwiną, serdecznie polecam!

Szkoły językowe

6.0
Dorota
Termin usługi: październik 2017 

Zajęcia z Panią Lidią to profesjonalizm w każdym calu. Tematy zajęć dopasowane do poziomu ucznia, dzięki czemu nie ma nudy. Zawsze uśmiechnięta, cierpliwa, zaangażowana. Dużo konwersacji. Polecam zajęcia z Panią Lidią

Szkoły językowe

5.7