ELKA SCHOOL Gdynia

ELKA SCHOOL Gdynia

Wybierz numer

58 621-15-15 512-158-688
s...@elkaschool.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/10 - ELKA SCHOOL Gdynia Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/10 - ELKA SCHOOL Gdynia Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/10 - ELKA SCHOOL Gdynia Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/10 - ELKA SCHOOL Gdynia Gdynia +7 1
 

TV Filmy

3

ELKA SCHOOL Gdynia

Artykuły o nas

O nas

Wykłady lub e-learning
Sprawdź ponad 1225 wiarygodnych opinii na naszym profilu FB!
Szkoła bez zastrzeżeń wg UOKiK
Szkoła z AKREDYTACJĄ KURATORIUM OŚWIATY
NAJLEPSZA SZKOŁA W TRÓJMIEŚCIE w plebiscycie DZIENNIKA BAŁTYCKIEGO,PORD
18 lat doświadczenia na gdyńskim rynku
od 14 lat niekwestionowany lider potwierdzony statystykami UM Gdynia i PORDu
Laureat nagrody GDYNIA BEZ BARIER (szkolimy osoby niepełnosprawne i niesłyszące) 
Najlepszy plac manewrowy w Gdyni - asfaltowy, oświetlony 3500m2
Ponad 28.000 wyszkolonych kursantów!

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest numer PKK?
Numer PKK (Profil Kandydata na Kierowcę) jest to elektroniczny dokument zawierający informację związane z Twoim prawo jazdy. Wydaje go wydział komunikacji zgodnie z miejscem zamieszkania/zameldowania na podstawie następujących dokumentów:
- orzeczenie lekarskie dla kandydatów na kierowców
- jedno zdjęcie biometryczne (jak do dokumentów)
- wniosku / druk dostępny w naszym biurze oraz na naszej stronie internetowej
- zgoda rodziców (w przypadku osób niepełnoletnich) / druk dostępny w naszym biurze oraz na naszej stronie internetowej
PKK jest wydawane bezpłatnie.
W związku z ograniczoną dostępnością Urzędu Miasta w Gdyni nasz ośrodek wystąpi w Twoim imieniu o uzyskanie PKK. Taką usługę możemy zrealizować dla osób zamieszkałych w Gdyni. Potrzebne będzie podpisane pełnomocnictwo na kierownika naszego ośrodka oraz opłata 17 (opłata skarbowa za udzielenie pełnomocnictwa).

Oceny (195)

Dorota
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: kwiecień 2024 

Wielkie podziękowania dla Elka School, że podjęli się uczyć osoby niesłyszące. Moją córkę uczył Pan Wojtek Chyła, niesamowity instruktor. Kulturalny, empatyczny no i przede wszystkim profesjonalista. Egzamin zdany!!! Za chwilę idzie do tej szkoły mój syn.

Kursy prawa jazdy

6.0
Izabela
Termin usługi: lipiec 2024 

Polecam tą szkołę panie w sekretariacie super ogólnie i nauczanie bardzo fajne przydatne i praktyki bardzo uczące na instruktora polecam Kubę pyszczka bardzo dobrze uczy wrażenia i emocje super kategoria b

Odpowiedź obiektu:

Pięknie dziękujemy

Kursy prawa jazdy

6.0
Jacek
Termin usługi: czerwiec 2024 

Kategoria A Byłem totalnym amatorem, ale instruktor Piotr sprawił, że choć jeszcze egzamin państwowy przede mną, to odnoszę wrażenie że to będzie formalnosc Bardzo polecam tę szkołę Super atmosfera,mój instruktor perfekcyjny!! Zapisy, badania, większość formalności od ręki. Bardzo sympatyczne i pomocne panie w biurze. Polecam w 100%(choć gdyby to miało sens, to do tych 100%, dopisalbym jeszcze kilka 0)

Kursy prawa jazdy

6.0
Anna
Termin usługi: marzec 2024 

Indywidualne podejście do klienta - mogłam kurs odbyć on-line, co bardzo mi pasował. Natomiast z instruktorów bardzo polecam Emilię, ma mnóstwo cierpliwości i jak ktoś się stresuje jazdą to tylko do niej.

Kursy prawa jazdy

6.0
Wiktoria
Termin usługi: grudzień 2023 

Super, wszystko ladnie wyjasnione, najlepsza szkola jazdy w trojmiescie.

Kursy prawa jazdy

6.0
Nikola Tomasik
Termin usługi: styczeń 2024 

Super ludzie pracują w biurze, i Pani Emilka niesamowicie tłumaczy. Polecam z całego serca.

Kursy prawa jazdy

6.0
Ania
Termin usługi: sierpień 2023 

Kurs wart każdej złotówki. Grydyk the best :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Aneta
Termin usługi: wrzesień 2023 

Świetna szkoła, bardzo miłe i pomocne dziewczyny w sekretariacie. Po kilku latach i nieudanych próbach postanowiłam wrócić do tematu prawa jazdy i trafiłam na fantastyczna instruktorkę Asię, dzięki niej bez problemów zdałam w dniu wczorajszym egzamin:) Jej cenne rady, opanowanie i cierpliwość sprawiły, że poczułam sie pewnie za kierownicą. Będzie mi brakowało tych wspólnych jazd. Dziękuję, że we mnie uwierzyłas i do zobaczenia na drodze.

Kursy prawa jazdy

6.0
drtygrys
Termin usługi: wrzesień 2023 

Wysoka jakość szkolenia, sumienne podejście do każdej minuty kursu, czyste samochody, prawdziwe wykłady w dobrze zorganizowanej przestrzeni z multimedialnymi pomocami. Tak to powinno wyglądać wszędzie - wzorowa szkoła. Polecam przede wszystkim Dominika Garsztkę.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za miłe słowa!! ;)

Kursy prawa jazdy

6.0
Grażyna
Termin usługi: wrzesień 2023 

Egzamin zdany 3 tygodnie temu. Jestem ze słusznym peselem i przez całe życie myślałam, że to nie jest dla mnie. Byłam uczniem kilku szkół, dopiero w Elka-Schol, gdy na mojej drodze pojawiła się Pani Instruktor Joanna Ruczyńska-uwierzyłam w swoje możliwości. Z całego serca dziękuję Pani Joannie za niesamowitą cirpliwość, ogromny talent pedagogiczny, fachowość, bardzo wysoką kulturę osobistą,miłą stmosferę , za przekształcenie jazdy z nauki w relaks oraz dla mnie bardzo ważna była dyspozycyjność Pani Instruktr. Polecam wszystkim naukę w Elka -Schol .Panią Joannę serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz z całego serca bardzo dziękuję.

Kursy prawa jazdy

6.0
Daria
Termin usługi: maj 2023 

Bardzo polecam Elke school Gdynia, obsługa w biurze świetna, panie przemiłe, kompetentne. Polecam dwóch instruktorów pana Grzegorza oraz pana Dominika!!! .

Kursy prawa jazdy

6.0
Karolina.T
Termin usługi: kwiecień 2023 

Najlepsza szkoła jazdy. Przemek-instruktor Jest bardzo dobrym nauczycielem, nauka jazdy z Przemkiem to przyjemność. Z całego serca polecam ️

Kursy prawa jazdy

6.0
Piotrek
Termin usługi: maj 2023 

Bardzo polecam pana Wojtka Naklickiego. Przesympatyczny czlowiek i świetny instruktor. Bardzo dobra atmosfera w trakcie jazd. Super przygotował do egzaminu.

Kursy prawa jazdy

6.0
Julka
Termin usługi: luty 2023 

Bardzo polecam, super szkoła, zawsze super miłe Panie, najlepszy instruktor z Pan Wojtek Naklicki, świetnie uczy jeździć, sprawił, że polubiłam jazdę samochodem i do tego bardzo mądry człowiek, z którym można o wszystkim porozmawiać! Serdecznie polecam Elkę:)

Odpowiedź obiektu:

Pani Julio bardzo bardzo dziękujemy. Wojtek to wspaniały instruktor i wspaniały człowiek.

Kursy prawa jazdy

6.0
Kinga
Termin usługi: luty 2023 

bardzo polecam! Jeździłam z panem Wojtkiem N. I bardzo się cieszę, że tak trafiłam, dostałam dużo przydatnych wskazówek, a jazdy były przyjmne i bezstresowe. Tak długo się zbierałam do prawa jazdy, a zdałam za pierwszy razem!!! Dalej niedowierzam

Kursy prawa jazdy

5.8
Dominik
Termin usługi: styczeń 2023 

Super szkoła wszystko zorganizowane szybko, porządnie tak jak powinno być. Pan Wojtek Naklicki super instruktor i polecam każdemu

Kursy prawa jazdy

6.0
Mateusz B
Termin usługi: grudzień 2022 

Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia z teorii. Atmosfera podczas jazdy z instruktorem jest świetna, zero presji, podane jest wiele wskazówek co bardzo pomaga w przygotowaniu do egzaminu.

Kursy prawa jazdy

6.0
Daniel
Termin usługi: październik 2022 

Ja również polecam elkaschool a w szczególności Michała Starosza na kat A, bardzo dobry gość w tym co robi,mają wszystko co potrzeba do nauki moto jak na egzaminie,pozdrawiam całą elkaschool.

Odpowiedź obiektu:

Panie Danielu, bardzo bardzo dziękujemy za opinię i zaufanie

Kursy prawa jazdy

6.0
Marta Bianga
Termin usługi: październik 2022 

Polecam w 100% zarówno szkołę jazdy jak i instruktora Wojtka Naklickiego. Czlowiek pelen pasji, instruktor z powolania. Pomimo napietego grafiku zawsze znalazl czas aby pojezdzic. Potrafi nauczyc jezdzic nawet najbardziej oporna na wiedze osobe! Wystarczylo pare godzin abym ogarnela temat. Dzieki Wojtkowi egzamin zdany za pierwszym podejsciem! Mega czlowiek! Dziekuje!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy bardzo za opinię i zaufanie

Kursy prawa jazdy

6.0
Edyta
Termin usługi: wrzesień 2022 

Polecam wszystkim, nawet tym ze słusznym peselem kurs z Elka School. Przemiłe, pomocne i kompetentne panie w sekretariacie i świetni instruktorzy. Pan Wojciech N, instruktor o niesamowitych pokładach cierpliwości, bezsprzecznym talencie pedagogicznym ( wiem co mówię:-)) , wysokiej kulturze osobistej i wiedzy psychologicznej. Jest w stanie doskonale nauczyć każdego, nawet najbardziej opornego i zestresowanego kursanta. Podczas jazd potrafi doskonale ten stres rozładować. Doskonale motywuje, daje cenne wskazówki, które sprawiają, że jazda staje się prawdziwą przyjemnością. Dziękuję, egzamin zdany!!!. Podziękowania także dla równie świetnego instruktora p.Wojtka C., z którym przejeździłam kilka godzin za cierpliwość i cenne wskazówki .

Kursy prawa jazdy

6.0