Elka School B,BE,C,CE Akredytacja Kuratora Oświaty

Elka School B,BE,C,CE

Wybierz numer

58 345-15-15 505-084-006
b...@elkaschoolgdansk.pl pokaż
Otwarte do 16:30 więcej
 

Artykuły o nas

O nas

E-learning KURSY KIEROWCÓW ZAWODOWYCH- wybierz dogodny termin dla siebie
KATEGORIA BE-2200 zł
KATEGORIA B-2800 zł
KATEGORIA C- 4300 zł
KATEGORIA CE-4300 zł-w pakietach niższe ceny Powyższe ceny obowiązują do odwołania

Oceny (608)

Monika
Termin usługi: czerwiec-wrzesień 

Niedawno odebrałam prawo jazdy B. Egzamin zdałam za pierwszym razem :) Teoria banał, a do egzaminu praktycznego byłam tak dobrze przygotowana, że nie było szans nie zdać. Wszystko dzięki wymagającemu instruktorowi panu Marcinowi, który nie przepuści każdego błędu i zawsze znajdzie sposób, żeby dotrzeć do biednego kursanta. Jestem prze szczęśliwa, że tu trafiłam, bo nie wydałam pieniędzy w błoto... tyle się później nasłuchałam jak to potrafią być niekompetentni i słabo zainteresowani kursantem instruktorzy w innych ośrodkach. To były moje jedne z fajniejszych wakacji,bo tak spodobało mi się jeżdżenie L-ką, że po jazdach wsiadanie na rower stało się mniej ciekawe. Jak sobie przypomną pierwszą jazdę, to aż żałuję, że nie widziałam swojej miny,kiedy po 20 minutach miałam wyjechać na ulicę. Teraz nie boję się wsiadać za kierownicę, nie straszne mi tramwaje (tzn. z perspektywy kierowcy autka). Ale przynajmniej widziałam minę rodziców i brata, kiedy pokazałam im prawo jazdy, a nie mieli w ogóle pojęcia,że poszłam na kurs. Obsługa bardzo dobra, miła pani Agnieszka zawsze służy pomocą. Jeśli za rok,za dwa zachce mi się kat. C,to już nie muszę szukać ośrodka, bo na pewno tu trafię. Polecam!

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

5.8
Marcin
Termin usługi: dziś 

Polecam mocno tą szkołę jazdy :-) miła obsługa i idealny tryb nauczania. Super instruktorzy. Polecam Pana Marka :-)

Kursy prawa jazdy

6.0
Artur Dams
Termin usługi: 14.11.2013 

Serdecznie polecam "elke", świetna szkoła, instruktorzy bardzo mili, cierpliwi oraz profesionalni. Szczególne podziekowania dla Pana Wojtka i Pana Gienka, którzy wszyskiego mnie nauczyli i wierzyli w moje możliwości dzieki czemu mimo malego stresu na egzaminie udało mi sie zdać go bezbłednie.

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Mateusz
Termin usługi: 31.10.2013 

Dość długo szukałem w Gdańsku odpowiedniej szkoły, żeby zrobić kategorię C. Elka School, wybrałem głównie ze względu na cenę kursu, która w pakiecie z kwalifikacją wstępną przyspieszoną była konkurencyjna. Również atutem była lokalizacja biura i placu manewrowego. Oczywiście nie zawiodłem się. Instruktor jazdy, pan Genio, którego serdecznie pozdrawiam, jest bardzo doświadczonym instruktorem. Fachowa lekcja z jazdy ciężarówką, również pomoc w objaśnianiu placu manewrowego w PORD-zie. Skutkiem jazd z panem Geniem, było zaliczenie egzaminu praktycznego za pierwszym razem!!! Naprawdę wszystkim polecam, tylko w Elka School jest najwyższy poziom nauczania. Miałem okazję przejechać się w innej szkole w Gdańsku, niestety jest tam sama młoda kadra, w której nie do końca instruktorom zależy na fachowym wyszkoleniu kursantów. W najbliższym czasie planuję zrobić kat. CE i wiem na pewno jaki ośrodek wybiorę!!!

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy, życzymy szerokiej drogi i zapraszamy na kat. E:)

Kursy prawa jazdy

5.2
Damian
Termin usługi: 10.2013 

Zdany egzamin kat. B+E za pierwszym podejściem dzięki ogromnemu doświadczeniu instruktorów, którzy mnie przygotowywali. Panowie wiedzą, na co zwrócić uwagę podczas kursu, więc egzamin odbywa się bez zaskoczeń. Każda godzina kursu została wykorzystana w 100%, mój czas został dobrze poświęcony z efektem. Bardzo dziękuję, pozdrawiam!

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Pola
Termin usługi: maj-listopad 2013 

Teorię prowadzi wykwalifikowany wykładowca-doświadczony kierowca, przedstawia wiele cennych wskazówek i życiowych informacji, których nie znajdziemy w książce do nauki. Pani w biurze bardzo miła i pomocna. Materiały do nauki bardzo dobre - książka i płyta z testami (które są do złudzenia podobne do tych na egzaminie państwowym - występują nawet te same obrazki i filmy) - polecam przeczytać książkę 2x i robić do znudzenia testy z płyty - mi zagwarantowały zdanie teorii za pierwszym razem. Z INSTRUKTORÓW POLECAM szczególnie przesympatycznego i cierpliwego pana BOLESŁAWA KARAŚ. Bardzo przyjemna atmosfera w trakcie nauki, nie krzyczy i daje cenne informacje i wskazówki,omawia błędy, super program, każda lekcja dobrze zaplanowana. Bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu praktycznego. Przy okazji można porozmawiać na różne ciekawe tematy i wyrobić sobie przy tym podzielność uwagi, nie ma problemu z dzieleniem się wątpliwościami czy przećwiczeniem dodatkowo danych manewrów, a także odpowiedziami na pytania dotyczące jazdy autem. Co prawda zdałam praktyczny dopiero za 3cim razem, ale wcześniejsze porażki wynikały z mojej winy i stresu. :) Gorąco polecam tę szkołę i pana Bolesława! :)

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

5.7
Tobiasz
Termin usługi: luty-sierpień 2013 

Kurs teoretyczny przebiegł mi szybko i bezproblemowo, wykładowca odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Jazdy miałem z P.Bolesławem Karasiem, miło, sympatycznie, instruktor nauczył mnie wielu potrzebnych mi rzeczy na egzamin praktyczny, który zdałem za pierwszym razem. Polecam :)

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

5.5
Marta
Termin usługi: wrzesień 2013 

Serdeczne podziękowania dla Pana Bolesława. Zdałam za pierwszym razem!!! Instruktor idealny: rzetelny, zaangażowany, z anielską cierpliwością. Posiada własny program nauczania, zawsze przygotowany. Potrafi super motywować. Jeszcze raz dziękuję:)

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Ewa
Termin usługi: 09.2013 

Po oblanym egzaminie praktycznym postanowiłam zmienić OSK,wybrałam ELKĘ i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć! w kilka godzin Pan instruktor Marcin nauczył mnie wszystkiego, a przede wszystkim samodzielnego podejmowania decyzji na drodze ( czego niestety nie wyniosłam z poprzedniego ośrodka )! zero błędów na egzaminie i zachwyt egzaminatora - bezcenne :D Jeszcze raz ogromnie dziękuję !!!

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Krzysiek
Termin usługi: Sierpień  

Polecam wszystkim ten ośrodek i dziękuję za solidne przygotowanie mnie do egzaminu, zdałem za pierwszym podejściem, (najtrudniejszą według mnie kategorie prawa jazdy CE). Zwłaszcza że na co dzień, nie jeżdżę wcale ciężarówkami. Wielkie podziękowania dla super instruktorów Pana Gienka i Wojtka, cały kurs odbywa się w miłej i sympatycznej atmosferze, plac manewrowy taki sam jak w PORD-Gdańsk, auta te same. Serdecznie polecam tę szkołę nauki jazdy każdemu, to są profesjonaliści w tej dziedzinie,pozdrawiam.

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Michał
Termin usługi: 27.07.2013 

Serdecznie dziękuje Wojtkowi i Gieniowi za profesjonalne przygotowanie do egzaminu, w bardzo miłej atmosferze rzecz jasna:) Dla mnie pozostało tylko się pojawić w PORD i zdać:) Nic nie zdołało mnie zaskoczyć, gorąco polecam każdemu

Kursy prawa jazdy

6.0
Ania
Termin usługi: 03.2013 

Polecam wszystkim i dziękuję Panu Piotrowi za świętą cierpliwość oraz rzetelne przygotowanie. Pozdrawiam Panią obsługującą biuro.

Kursy prawa jazdy

6.0
Szczęśliwa kursantka
Termin usługi: kwiecień - czerwiec 

Dzisiaj zdałam egzamin praktyczny. Za pierwszym razem! Przygotowywał mnie pan Bolek Karaś, super instruktor. Ma wiele cierpliwości i wszystko dokładnie tłumaczy. Ogromnie polecam zarówno szkołę jak i pana instruktora.

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Piotr Wasielewski
Termin usługi: czerwiec 2013 

Zdałem za pierwszym razem praktykę a to wszystko dzięki najlepszemu instruktorowi w Elce School w Gdańsku - dzięki Pani Bolesławowi Karaś. Uczenie się z tym Panem to czysta przyjemność i mistrzostwo w każdym calu. Instruktor bardzo rzetelnie przygotowuje do egzaminu państwowego, posiada swój własny program nauczania. Nie ma przypadkowych jazd gdziekolwiek. Pan Bolesław każdą godzinę planuje z kursantem, omawia wszystkie manewry i ze stoickim spokojem instruuje i omawia błędy! Jeszcze raz dzięki. Zapisujcie się do Pana Bolesława a zdacie od razu!!!

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Tomek
Termin usługi: 2012/2013 

Szkoła godna polecenia,egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem,podziękowania dla P.Piotra i pozdrowienia dla pani Agnieszki z biura

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Paulina
Termin usługi: 11.12 - 04.13 

Jestem bardzo zadowolona z kursu i nie żałuję wyboru. Ciekawie przedstawiona teoria, na którą chodziło się o dziwo z przyjemnością. Możliwość szybkiego jej zaliczenia poprzez zajęcia 4 razy w tygodniu, co było dużym plusem. Co do praktyki polecam instruktora Kamila. Konkretny człowiek z dobrym podejściem do kursanta, punktualny, cierpliwy, a przede wszystkim nie jeździł ze mną po mieście bez celu, byle tyko wyjeździć godziny. Dzięki niemu zdałam za drugim razem. Cały kurs będę wspominać jako miłą przygodę. Polecam bardzo !

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Wojtek K
Termin usługi: kwiecień 2013 

Do Elki w Gdańsku trafiłem ze względu na sentyment, który mi pozostał po kat. B, którą także robiłem w tej szkole ale w Gdyni. Okazało się, że wybór był bardzo dobry i nie żałowałem go w żadnym momencie. Zajęcia prowadzone przez Pana Gienka i Wojtka były bardzo fajne i wartościowe. Pan Gienek i jego "lewa mańka", która mogła mnie trafić w każdym momencie jakbym coś zawalił były bardzo dopingujące:) Po zdaniu kategorii C od razu rozpocząłem kategorię C+E także w Elce. Bardzo polecam tą szkołę z kilku powodów: 1. Bardzo dobrzy instruktorzy 2. Żadnej ściemy i klepania po ramieniu nawet przy słabych wynikach-jeździsz dobrze to ci to powiedzą-jeździsz słabo także się o tym dowiesz. 3. Elastyczność z dopasowaniem godzin jazdy 4. Przystępna cena

Kursy prawa jazdy

6.0
Wojtek
Termin usługi: start listopad 2012 - koniec: marzec 2013 

Kurs zacząłem w listopadzie 2012, telefonicznie uzgadnianie godzin jazdy, ja chciałem jak najszybciej wyjeździć godziny, to p.Wojtek lub p.Gienek dzwonili do mnie osobiście by uzgodnić terminy, wszystko sprawnie, bez zbędnych wpadek. Wiedza obu Panów świetna!! dużo myków które znają, ułatwiają jazdę, świetna organizacja i znajomość tras egzaminacyjnych. Wyposażenie bardzo dobrze, swój plac mają tak zorganizowany jak w PORD-zie. Szukałem dobrej szkoły i czytając poniższe komentarze zdecydowałem się na Elka School i to był najlepszy wybór, dlatego też wystawiam komentarze by inny podobnie jak ja zdecydowali się na tą szkołę. Egzamin teoret.zdałem za 1 razem, kat.C też za pierwszym a kat.CE za drugim ale to z mojej głupoty, ale tydzień później poszło jak po maśle. Pozdrawiam wszystkich z Elka School Niestety w Pordzie strasznie dłuuugo czekałem na wyznaczenie terminu,

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Krystian
Termin usługi: 25.04.2013 

Jestem już posiadaczem kat.C i E do C.Nauka przebiegała w miłej atmosferze pod bardzo doświadczonym okiem pana Eugeniusza i Wojtka.Egzaminy zdane bez większych problemów :) W elka school zrobiłem też kwalifikacje na przewóz rzeczy przy tym Kierownik pan Wojtek Karewicz bardzo poszedł mi na rękę za to z góry dziękuje.Jeżeli chodzi o plac manewrowy wg mnie jest w bardzo dobrej lokalizacji blisko pordu i tras egzaminacyjnych.tak samo łatwo trafić do biura w centrum Wrzeszcza gdzie szybko i fachowo działa pani Agnieszka.Pozdrawiam!

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Krystian
Termin usługi: 2013 04 17 

ZDAWAŁEM KATEGORIE B do E I NIC NIE POTRAFIŁEM ALE NAPRAWDE Pan WOJTEK i GENEK STANELI NA WYSOKOSCI ZADANIA W REGULAMINOWYM CZASIE GODZIN WYSZKOLILI MNIE I USTAWILI PSYCHICZNIE TAK, ZE ZDAŁEM ZA 1 RAZEM !!! BEZ PROBLEMU! POLECAM WSZYSTKIM CO MAJA ZAMIAR ZDAWAĆ PRAWKO NA COKOLWIEK ;-) !! A I JESZCZE JEDNO BARDZO ELASTYCZNE TERMINY SAM ZMIENIŁEM CZAS NA KTÓRY BYŁEM UMÓWIONY, NIE ROZŁĄCZAJĄC TEL ZOSTAŁ ON DOPASOWANY ODRAZU PODEMNIE !! OCZYWISCIE DZIEKUJE ZA MILE SPĘDZONY CZAS !!! POZDRAWIAM KRYSTIAN K.

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

6.0