Elwoz sp. z o.o.

80-180 Gdańsk, Kazimierza Wielkiego 24/17
(klatka B) Mapka
519-613-624, 519-613-624
b...@osiedlekazimierz.pl pokaż
osiedlekazimierz.pl
/kaziemierzosiedle

O nas

Osiedle Kazimierz to kameralna inwestycja realizowana w dzielnicy Gdańsk Maćkowy składająca się z 10 budynków - 2 i 3 kondygnacyjnych. Do mieszkań przypisana jest komórka lokatorska oraz w zależności od mieszkania: ogródek lub balkon.

Firma budowlana ELWOZ działa na rynku nieprzerwanie od ponad 40 lat realizując z roku na rok bardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie i logistycznie inwestycje budowlane. Jakość naszej pracy każdego dnia doceniają dziesiątki tysięcy osób: pracujących, uczących się, wypoczywających i mieszkających w inwestycjach przez nas realizowanych.

Od dnia założenia firmy przez Kazimierza Woźniaka do chwili obecnej nadrzędną dewizą która przyświeca ponad 500 pracownikom firmy jest wykonywanie prac solidnie, na jednakowo wysokim jakościowo poziomie, ze sprawdzonych materiałów i podzespołów. Motto firmy, które może potwierdzić wielu naszych Klientów brzmi „Zadowolenie Klienta jest najważniejsze”. 

Realizując nasze projekty budowlane korzystamy z własnego nowoczesnego i specjalistycznego sprzętu. Posiadamy własną bazę serwisową, certyfikowany dział produkcji oraz stale powiększającą się bazę transportową. Pozwala nam to na zapewnienie najwyższej jakości usług potwierdzanych od 2001 roku certyfikatem ISO 9001: 2000.

 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Aktualne inwestycje

 • Osiedle Kazimierz

  Osiedle Kazimierz

  Gdańsk, ul. Władysława Jagiełły  Mapka
  • Zabudowa: wielorodzinna
  • Metraż: od 30 do 125 m2
  • Sprzedaż: w trakcie
  • Realizacja: w budowie
Mieszkania Gdańsk Św. Wojciech
Mieszkania Gdańsk
Mieszkania do wynajęcia Gdańsk
Domy na sprzedaż Gdańsk