Najlepsze kawiarnie i herbaciarnie Gdańsk

Oceny (7)

Justyna
Termin usługi: wrzesień 2018   

Jestem bardzo zadowolna z wizyty. Super obsługa, puszna kawa, swieże ciasta. Nic dodać nic ująć. Z pewnością wrócimy jeszcze ze znajomymi.

Kawiarnie i herbaciarnie

6.0
Zadowolona
Termin usługi: lipiec 2018   

Świetne miejsce. Przemila obsługa, która zawsze doradzi, niespotykany klimat i bogate menu. Przepyszna kawa, świetna oferta śniadaniowa i deserowa. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie! Bywam często i zdecydowanie jest to jedno z najlepszych miejsc na kawiarnianej mapie Trójmiasta!

Kawiarnie i herbaciarnie

6.0
Anty-Mateusz
Termin usługi: czerwiec 2018   

Odwiedziłem dwukrotnie to miejsce i widząc to co piszą, postanowiłem zareagować. Pisanie, że ktoś się nie zna na kawie lub nie kontaktował się z szefostwem à propos zbyt długiego oczekiwania lub pomylonego zamówienia stawia w złym świetle osoby tak broniące tego lokalu. Oto moje doświadczenia. Osoby pracujące w etno są bardzo chaotyczne (notorycznie mylą zamówienia), nie potrafią właściwie poinformować klientów o okresie oczekiwania, nie potrafią nawet odróżnić caffé latte od café au lait. Dziwne są więc te pozytywy odnośnie tej kawiarni. Jedno co jest na pewno na plus to wystrój, ale niestety cały czar pryska po kilkunastu minutach.

Kawiarnie i herbaciarnie

1.4
Mateusz
Termin usługi: lipiec 2018   

Byłem w kilku kawiarniach w Gdańsku, kawa to moja pasja więc wiem co mówię. Polecam z czystym sumieniem dla każdego kto zna się na dobrej kawie. Etno naprawdę super lokal, obsługa zawsze doradzi i pogada o kawie chętnie ;). Ciasta mają pycha, a wybór kawy to 1 klasa. Do każdej kawy możemy wybrać ziarna (Kolumbia, Brazylia) , parzą też dripa. Super jest też kawa dnia parzona alternatywnie (przelewowo). PS: Jeżeli poprzednim komentującym nie podoba się obsługa to się idzie do menagerki, a nie płacze na forum to po 1. Po 2 nie odróżnilibyście na bank kawy z Kenii od kawy z Brazylii także wasze opinie są mało warte ;). Etno robi robotę i to bardzo dobrą ;) WRESZCIE RÓWNIEŻ W GDAŃSKU

Kawiarnie i herbaciarnie

6.0
Anna
Termin usługi: lipiec 2018   

Bardzo dobra kawa, pyszne ciasta,bogate menu. Polecam

Kawiarnie i herbaciarnie

5.8
Kawosz
Termin usługi: lipiec 2018   

Najgorsi pracownicy jakich spotkałem: amatorszczyzna, brak szacunku dla klientów, pomylone zamówienia. ETNO pomimo tego, że z zewnątrz prezentuje się zachęcająco, traci całe dobre wrażenie po 35 minutowym oczekiwaniu na kawę, która na dodatek jest pomylona i smakuje jak specyfik sporządzony przez 3-latka. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

Kawiarnie i herbaciarnie

1.4
Igor
Termin usługi: lipiec 2018   

Obsluga jest tragiczna, nie jest w stanie zrobic kawy w czasie 20 minut. Do tego dosc czesto (3 razy na 5 wizyt) dostalismy nie to co zamawialismy. Oczywiscie zadnej rekompensaty na stracony czas i pieniadze. W porownaniu z konkurencja, ETNO to ostatnie miejsce, krore mozna komukolwiek polecic.

Kawiarnie i herbaciarnie

1.0