Euro-Rentcar wypożyczalnia samochodów

Euro-Rentcar

Wybierz numer

519-648-045
i...@euro-rentcar.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
Ocena 1.0 (1 ocena) + Oceń
 • Zdjęcie 1/11 - Euro-Rentcar Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/11 - Euro-Rentcar Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/11 - Euro-Rentcar Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/11 - Euro-Rentcar Gdańsk +8 1
 

O nas

Euro Wypożyczalnia Samochodów osobowych, 24/7, oferujemy nowe samochody. Znajdujemy się przy lotnisku w Gdańsku.Oferujemy szeroką gamę samochodów w każdej kategorii. Wynajem Samochodu Zastępczego-Bezgotówkowo z OC. Euro Laweta Pomoc drogowa 24h/7
Euro-Rentcar to wypożyczalnia samochodów osobowych, busów i aut dostawczych znajdująca się przy lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Zajmujemy się również usługą z zakresu POMOCY DROGOWEJ, oraz usługami związanymi  z wynajmem samochodu z oc sprawcy kolizji. Oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i Klientów indywidualnych. Samochody, które oferuje nasza firma, to auta renomowanych producentów, posiadające wysoki standard, co oznacza, że są czyste i zadbane. Euro-Rentcar prowadzi wynajem samochodów na bardzo korzystnych warunkach, w atrakcyjnej cenie, już od 49 zł za dobę.
Nasza wypożyczalnia samochodów w Gdańsku posiada w swojej ofercie auta takie jak: Toyota Yaris, Renault Megane, Skoda Fabia, Skoda Superb, BMW E92, BMW F30, Toyota Raw 4, oraz wiele innych znanych marek. Proponujemy wynajem krótko- oraz długoterminowy. Jeśli tylko chcesz, możesz zamówić auto wprost pod drzwi biura, na parking hotelowy, lotnisko lub w jakiekolwiek inne, wskazane przez Ciebie miejsce. Nasze pojazdy podstawimy zawsze tam, gdzie tego potrzebujesz.

Oceny (1)

Artur
Termin usługi: luty 2022 

Po długiej, męczącej podróży i długim oczekiwaniu przed lotniskiem dostajemy brudny, nie przygotowany do jazdy samochód i zamiast wyjechać jedziemy z pracownikiem na tzw. opłukanie (co niewiele daje, auto dalej brudne). Po czym okazuje się że auto ma przejechane (ponad 100k mil/160k km?) i świeca się w nim wszystkie możliwe kontrolki bezpieczeństwa. Dostajemy od pracownika historyjkę o oktanowosci paliwa (która jest wyższa w Polsce więc nie powinno to mieć żadnego znaczenia) i braku czujnika ciśnienia w oponie (co jest jednym z najważniejszych elementów bezpieczeństwa). Nie rozumiem jak można pozwolić na wynajmowanie takiego auta które nie spełnia podstawowych wymogów bezpieczeństwa? Trudno, późna pora, wszystko pozamykane więc jedziemy. Po blisko 2 godzinach jazdy dostajemy telefon aby wrócić bo auto może się zapalić ?!? Problem z lampą... Po pierwsze jeśli jest takie ryzyko to jak można kazać klientowi jechać przez kolejne dwie godziny i dalej ryzykować jego życie ?!? Po drugie jak można wydać takie auto? Po trzecie pracownik obiecuję zamianę auta na następny dzień, po czym zero kontaktu? Nigdy nie spotkaliśmy się z taką obsługa i brakiem poszanowania bezpieczeństwa.

Wypożyczalnie samochodów

1.0
 • obsługa:
  1
 • oferta:
  1
 • jakość asortymentu:
  1
 • przystępność cen:
  1
 • ocena ogólna:
  1