Euro-Rentcar wypożyczalnia samochodów

Euro-Rentcar

Wybierz numer

519-648-045
i...@euro-rentcar.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/11 - Euro-Rentcar Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/11 - Euro-Rentcar Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/11 - Euro-Rentcar Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/11 - Euro-Rentcar Gdańsk +8 1
 

O nas

Euro Wypożyczalnia Samochodów osobowych, 24/7, oferujemy nowe samochody. Znajdujemy się przy lotnisku w Gdańsku.Oferujemy szeroką gamę samochodów w każdej kategorii. Wynajem Samochodu Zastępczego-Bezgotówkowo z OC. Euro Laweta Pomoc drogowa 24h/7
Euro-Rentcar to wypożyczalnia samochodów osobowych, busów i aut dostawczych znajdująca się przy lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Zajmujemy się również usługą z zakresu POMOCY DROGOWEJ, oraz usługami związanymi  z wynajmem samochodu z oc sprawcy kolizji. Oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i Klientów indywidualnych. Samochody, które oferuje nasza firma, to auta renomowanych producentów, posiadające wysoki standard, co oznacza, że są czyste i zadbane. Euro-Rentcar prowadzi wynajem samochodów na bardzo korzystnych warunkach, w atrakcyjnej cenie, już od 49 zł za dobę.
Nasza wypożyczalnia samochodów w Gdańsku posiada w swojej ofercie auta takie jak: Toyota Yaris, Renault Megane, Skoda Fabia, Skoda Superb, BMW E92, BMW F30, Toyota Raw 4, oraz wiele innych znanych marek. Proponujemy wynajem krótko- oraz długoterminowy. Jeśli tylko chcesz, możesz zamówić auto wprost pod drzwi biura, na parking hotelowy, lotnisko lub w jakiekolwiek inne, wskazane przez Ciebie miejsce. Nasze pojazdy podstawimy zawsze tam, gdzie tego potrzebujesz.

Oceny (1)

Tomasz
Termin usługi: październik 2023 

Jestem bardzo zadowolony po skorzystaniu z usług wynajmu w tej wypożyczalni! Serdecznie polecam

Wypożyczalnie samochodów

6.0