Eurotrend - systemy audiowizualne

81-589 Gdynia, Miętowa 72 Mapka
58 765-70-74, 58 669-22-20  fax:  58 621-61-41
i...@euro-trend.pl pokaż
www.euro-trend.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

O nas

Opanowaliśmy dziedzinę kompleksowych rozwiązań audiowizualnych do perfekcji. Jesteśmy ambitnym, dobrze zorganizowanym zespołem zorientowanym na jak największe zadowolenie Klienta.

Firma Eurotrend Systemy Audiowizualne istnieje od 2003 roku. Specjalizujemy się w dziedzinie kompleksowych rozwiązań audiowizualnych. Jesteśmy ambitnym, dobrze zorganizowanym zespołem zorientowanym na jak największe zadowolenie klienta. Coraz większa konkurencja na rynku powoduje, że może on na nas liczyć w całym procesie realizacji tj. od projektu, wykonawstwo aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Długi okres prowadzenia działalności sprawia, że możemy pochwalić się wieloma spektakularnymi sukcesami, co czyni z nas wiarygodnego partnera. Naszymi głównymi partnerami są jednostki edukacyjne zarówno państwowe jak i niepubliczne. Zdobyte doświadczenie pozwala bez obawy podjąć się nawet najtrudniejszego zadania. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie optymalnego doboru urządzeń oraz kompleksowego wyposażenia sal konferencyjno - szkoleniowych w sprzęt audiowizualny dostosowany do indywidualnych możliwości finansowych zainteresowanego. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem takich marek jak: Crestron, Extron, Kramer, Gefen, Epson, Sony, Nec.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »