FBSerwis S.A.

FBSerwis S.A.

Wybierz numer

22 623-63-80
f...@fbserwis.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/17 - FBSerwis S.A. Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/17 - FBSerwis S.A. Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/17 - FBSerwis S.A. Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/17 - FBSerwis S.A. Gdańsk +14 1
 

TV Filmy

8

Nasze usługi to my

O nas

FBSerwis pomaga swoim klientom przedłużać cykl życia budynków i infrastruktury, optymalizować koszty utrzymania i podnosić efektywność energetyczną oraz dbać o środowisko naturalne i zrównoważony rozwój lokalnych społeczności.
Zgodnie z ideą Total Facility Managment gwarantujemy kompleksową obsługę nieruchomości, której celem jest widoczna poprawa jakości usług oraz znacząca oszczędność kosztów.

Współpracując zarówno z klientami prywatnymi, jak i z firmami sektora publicznego wykorzystujemy bogate doświadczenie zdobyte w Polsce i za granicą oraz wsparcie doświadczonych i dobrze wyszkolonych pracowników. Każdą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszego klienta, którego zaufanie jest dla nas nadrzędną wartością.

FBSerwis utrzymuje technicznie obiekty o łącznej powierzchni ponad 1 mln metrów kwadratowych w całej Polsce.

Świadczymy kompleksowe usługi zarządzania infrastrukturą oświetleniową.                  

FBSerwis posiada w swoim portfolio około 90 tys. zmodernizowanych punktów świetlnych.

Projekty modernizacji oświetlenia realizujemy kompleksowo – od etapu projektowania systemu (w tym dobór elementów infrastruktury oświetleniowej i systemu sterowania), poprzez etap pozwoleń na budowę, realizację robót, aż po bieżącą konserwację, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Dzięki modernizacji oświetlenia pomagamy klientom poprawić efektywność energetyczną i redukować emisję dwutlenku węgla.

Świadczymy usługi utrzymania infrastruktury elektroenergetycznej.

FBSerwis zajmuje się projektami i kompleksowym wykonawstwem w zakresie: budowy stacji transformatorowych, linii kablowych SN i nN, przyłączy zasilających, czy instalacji budynkowych. Ponadto zajmujemy się lokalizacją uszkodzeń sieci kablowych SN i nN. trasowaniem i lokalizacją elektroenergetycznych sieci kablowych, próbami napięciowymi, czy też pomiarami elektrycznymi.