FHU Cięta Płytka

80-314 Gdańsk, al. Grunwaldzka 303 Mapka
501-022-055
r...@gmail.com pokaż

O nas

Firma "Cięta płytka" zajmuje się usługami frezowania i docinania płytek, kafli, gresu, cegieł i innych materiałów budowlanych. Wykonujemy również remonty i projekty wnętrz. Naszym piorytetem jest solidność i dokładność już od kilkunastu lat.

Jesteśmy firmą remontowo-budowlaną na rynku od 20 lat, a pod nazwą Cięta Płytka od roku 2014. Wyróżniamy się precyzją oraz kreatywnością. Nasi klienci są niezwykle zadowoleni z dokładności i solidności jaką oferujemy. Wracają do nas z każdą nową chęcią zmiany swoich wnętrz.
Poszerzyliśmy działalność i zajęliśmy się dodatkowo cięciem i układaniem m.in. cegieł rozbiórkowych, które dają niesamowity loftowy klimat. Posiadamy specjalistyczny sprzęt firmy Raimondi: Bi-bulldog oraz Pikus 105 co umożliwia w staranny i szybki sposób tworzyć efekty ceglastego pomieszczenia. W przeciwieństwie do innych firm na rynku oferujemy wyłącznie prawdziwą cegłę, a nie jak w większości przypadku imitacje cegły. Efekt jest nie do porównania.
Ponadto zajęliśmy się składaniem oryginalnych i niedostępnych w sklepach lampek industrialnych z rur hydraulicznych, które idealnie współgrają z cegłą tworząc klimat, który w tej chwili jest popularny już nie tylko w restauracjach ale także w domach.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

5.8

w kategorii

Materiały budowlane i wykończeniowe

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość asortymentu:
  6
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Dżoana - opinia

Piękne płytki z prawdziwych ciętych cegieł. Efekt końcowy zachwyca wszystkich. Warto u Pana zakupić również fugę do cegieł, bo później ciężko kupić gdziekolwiek.

 • Dżoana
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »