FIGEL Sp. z o.o.

FIGEL

Wybierz numer

58 340-06-78
f...@figel.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
Działalność on-line Dowóz lub odbiór osobisty 
 

O nas

FIGEL Sp. z o. o. zajmuje się kompleksowo spawalnictwem - sprzedaż, doradztwo, serwis dzierżawa, od akcesoriów po zautomatyzowane linie spawalnicze.
Sprzedaż prowadzimy zarówno w kanale tradycyjnym, prowadząc stacjonarne punkty jak i w internecie.
Specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń i materiałów do spawania, cięcia i zgrzewania. Szeroki asortyment produktów pozwala nam kompleksowo zaopatrzyć zarówno małe warsztaty, jak i duże zakłady produkcyjne wyposażone w wielostanowiskowe spawalnie, czy linie produkcyjne. Jako firma z przeszło 70 letnim doświadczeniem możemy się pochwalić wieloma realizacjami u klientów działających min. w przemyśle ciężkim, stoczniowym czy konstrukcjach stalowych. Świadczymy także usługę dzierżawy urządzeń oraz doradztwo.
Prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz profesjonalny sklep internetowy, w którym można znaleźć zarówno części i akcesoria, jak gotowe zestawy urządzeń, artykuły ochronne dla spawaczy, stoły spawalniczo-montażowe i wiele innych.
Zapraszamy do odwiedzenia nas w naszym sklepie stacjonarnym w Gdańsku-Matarni lub odwiedzenia naszej platformy zakupowej www.spawalnictwo.pl.