Najlepsza rehabilitacja Gdynia

Oceny (5)

Paweł G.
Termin usługi: sierpień 2023

Super usługa. Bardzo profesjonalne, holistyczne podejście, szeroki wywiad i konkretne masowanie, które pomaga na konkretne problemy. Dzięki Patrycji mogłem bez problemu wrócić do sportu i utrzymać aktywność na zaplanowanym poziomie. Polecam każdemu, bo często lepiej pójść do fizjo niż szprycować się tabletkami. Odwiedzam regularnie.

Rehabilitacja

6.0
Magda Łukasiewicz
Termin usługi: sierpień 2023

Skorzystałam z usług w gabinecie fizjoterapii Fixme w Gdyni i trafiłam pod opiekę Patrycji. Już po 4 wizytach moje bóle kręgosłupa znacząco się zmniejszyły. Patrycja ma holistyczne podejście do pacjenta i indywidualnie dostosowuje terapię do potrzeb. Jej doświadczenie w pracy z dolegliwościami kobiecymi oraz ze sportowcami jest zauważalne w praktyce. Zdecydowanie polecam korzystanie z jej usług.

Rehabilitacja

6.0
Paweł
Termin usługi: wrzesień 2022

Trafiłem do Patrycji z FIX ME z bólami uniemożliwiającymi codzienne funkcjonowanie. Pozytywnie zaskoczyła mnie obszerna diagnoza i zebrany wywiad. Pani Patrycja zaplanowała mi terapię dopasowaną pod mój styl życia, a także ćwiczenia dodatkowe. Terapia obejmowała również te obszary po których bym się nie spodziewał, że mają wpływ na resztę organizmu. Po kilku sesjach ból zniknął, a ja zacząłem wdrażać zalecenia, aby nie wrócił. Z miejscem związałem się na dobre i obecnie uczęszczam profilaktycznie, w celu przeciwdziałania kontuzjom w sportach siłowych oraz siedzącym trybie życia. Ciekawe jak zmiana myszki, czy sposób ustawienia fotela w aucie mogą mieć wpływ na dolegliwości. Cieszę się, że tam trafiłem

Rehabilitacja

6.0
Agnieszka
Termin usługi: wrzesień 2022 

zajęcia grupowe jak i treningi personalne pełny profesjonalizm dostosowane do możliwości i planów

Siłownie i fitness kluby

6.0
Agnieszka
Termin usługi: wrzesień 2022

pełen profesjonalizm szybkie terminy

Rehabilitacja

6.0