Fabryka Pizzy

81-404 Gdynia, Świętojańska 133 Mapka

znajduje się w U7 Gdynia

 
Inne oddziały:
58 506-58-50
g...@fabrykapizzy.pl pokaż
www.fabrykapizzy.pl/Gdynia
Godziny otwarcia
codziennie12:00 - 22:00

O nas

Włoska restauracja otwarta w 2017 roku (jako drugi obiekt Fabryki Pizzy w Trójmieście). Doskonały smak, wystrój - wg włoskich przepisów, produktów i standardów.

Fabryka Pizzy powstała w 2000 roku. Prowadzimy restauracje oferujące dania kuchni włoskiej, czyli poza pizzą, makarony, gnocchi, sałatki, desery. Pierwszy lokal powstał przy obecnym Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, kolejne na krakowskim Kazimierzu i w samym centrum tuż przy Rynku Głównym.

Od początku swego istnienia założyciele i pracownicy firmy stawiają sobie za cel stworzenie miejsca, do którego klienci chętnie będą wracać. Stylowe, lecz niezobowiązujące wnętrza i profesjonalna obsługa to standardy które cechują nasze lokale. Jednak najważniejsze dla nas to pyszne jedzenie stworzone z najwyższej jakości produktów.

Na nasze menu składają się oparte na włoskiej kuchni, ciągle doskonalone receptury. W ofercie oprócz firmowej pizzy, znajduje się szeroka gama makaronów, przystawek czy deserów. Nasze risotto, gnocchi oraz Bombery są rozpoznawalne i cieszą się mianem kultowych.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

Monika Marat - opinia

Fabryka Pizzy w Gdyni, miejsce w którym zawsze jest miło, ciepło i sympatycznie, nieduże, przytulne, i naprawdę bardzo smaczna pizza. Super pomysł z warsztatami pizzy dla szkół i nawet w pakiecie z zabawą w Amazoni. Dzieci bardzo chętnie przychodzą, a wyjścia do Fabryki podczas półkolonii cieszą się zawsze największym powodzeniem.

  • Monika Marat
  • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »