Falcon - serwis sprzątający

Falcon

Wybierz numer

665-151-559
b...@sprzataniefalcon.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
 

Artykuły o nas

O nas

Świadczy usługi z zakresu profesjonalnego utrzymania czystości obiektów mieszkalnych, handlowo-usługowych oraz biurowych na terenie całego Trójmiasta. Dzięki doświadczeniu i sprawdzonym metodom działania zapewniamy Państwu wysoką jakość.
Utrzymanie porządku i czystości w każdym obiekcie wymaga nakładu czasu, środków oraz sporej uwagi, niezależnie od tego czy jest to Państwa biuro, hotel, firma czy prywatna nieruchomość. Zlecając tę pracę profesjonalistom będą Państwo mogli w stu procentach skupić się na tym co dla Państwa jest najważniejsze.
Dzięki doświadczeniu i sprawdzonym metodom działania jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wysoką jakość usługi sprzątania nieruchomości o każdym charakterze. Nasz wyszkolony personel zadba o Państwa zadowolenie, wykonując kompleksową usługę sprzątania na wysokim poziomie w wyznaczonym terminie.

Satysfakcja Gwarantowana.

Każde zlecenie jest dla nas unikatowym wyzwaniem i do każdego podchodzimy w indywidualny sposób, zapewniając „skrojone na miarę” rozwiązania co do zastosowanych metod, środków oraz częstotliwości wykonywanej usługi, tak aby Państwa obiekt zawsze był w nieskazitelnie czystym stanie.

Dla Państwa bezpieczeństwa na wypadek niemiłej niespodzianki posiadamy pełną polisę OC.

Profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia
Dokładność i rzetelność wykonywanych prac
Terminowość