Falcon - serwis sprzątający

80-462 Gdańsk, al. Jana Pawła II 3D Mapka
665-151-559
b...@sprzataniefalcon.pl pokaż
sprzataniefalcon.pl
Godziny otwarcia
codziennie9:00 - 17:00

O nas

Świadczy usługi z zakresu profesjonalnego utrzymania czystości obiektów mieszkalnych, handlowo-usługowych oraz biurowych na terenie całego Trójmiasta. Dzięki doświadczeniu i sprawdzonym metodom działania zapewniamy Państwu wysoką jakość.

Utrzymanie porządku i czystości w każdym obiekcie wymaga nakładu czasu, środków oraz sporej uwagi, niezależnie od tego czy jest to Państwa biuro, hotel, firma czy prywatna nieruchomość. Zlecając tę pracę profesjonalistom będą Państwo mogli w stu procentach skupić się na tym co dla Państwa jest najważniejsze.
Dzięki doświadczeniu i sprawdzonym metodom działania jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wysoką jakość usługi sprzątania nieruchomości o każdym charakterze. Nasz wyszkolony personel zadba o Państwa zadowolenie, wykonując kompleksową usługę sprzątania na wysokim poziomie w wyznaczonym terminie.

Satysfakcja Gwarantowana.

Każde zlecenie jest dla nas unikatowym wyzwaniem i do każdego podchodzimy w indywidualny sposób, zapewniając „skrojone na miarę” rozwiązania co do zastosowanych metod, środków oraz częstotliwości wykonywanej usługi, tak aby Państwa obiekt zawsze był w nieskazitelnie czystym stanie.

Dla Państwa bezpieczeństwa na wypadek niemiłej niespodzianki posiadamy pełną polisę OC.

Profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia
Dokładność i rzetelność wykonywanych prac
Terminowość

Opinie + Oceń

opinia

5.5

w kategorii

Sprzątanie i czyszczenie

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  5
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.5
 

Paweł - opinia

Szybki termin, sprawna i rzetelna obsługa, miła rozmowa. Cena jak to cena za duży bałagan i duże mieszkanie nie może być mała. Szczerze polecam

 • Paweł
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »