Oceny (5)

Sylwia
Termin usługi: kwiecień 2023 

Świetne, a przy tym kameralne miejsce do organizacji imprezy z widokiem na morze! Na pewno wrócę w sezonie zjeść pyszną rybkę z widokiem :)

Smażalnia ryb

6.0
T.
Termin usługi: kwiecień 2023 

Cudowne miejsce. Byliśmy rok temu w ty. Roku tez wrócimy

Smażalnia ryb

6.0
Paweł Plawski
Termin usługi: marzec 2023  

Jedzenie znakomite. Zupa rybna -HIT z 3 rodzajami ryby. Dorsz świeżutki-chyba prosto z kutra. Widok na morze. Bardzo ladne wnętrza, taki surfowy klimat i czysto. Na deser lody z posypkami - wyglądają bajecznie i tak smakują. Bylam z grupa znajomych i wszyscy to wrocimy na pewno latem.

Bary

6.0
Mariusz
Termin usługi: sierpień 2022 

Fajna lokalizacja. Niby tuż przy deptaku, ale lekko z boku wśród zieleni. Wakacyjni spacerowicze nie przeszkadzają. Fajna młoda ekipa za barem - uczą się, ale dają radę. Smacznie, choć, byliśmy jak był spory ruch i trzeba było trochę poczekać na dania. Wszystko podawane w plastiku - jak w większości takich punktów - nie do końca jest to wygodne, ani ekologiczne.

Smażalnia ryb

4.7
Szyca Iwona
Termin usługi: lipiec 2022 

Po prostu, porażka.Zdzierstwo,cena nieadekwatna do porcji.Dwa małe kawałki ryby,podane w małym pudełku na wynos za 54 zł.-nieporozumienie,a piwko lane 18 zł.+sok 5 zł.,zdzierstwo.Nikt się nie najadł ,tak małe porcje.Nie polecam

Smażalnia ryb

1.5