Fiszteria

Sopot 91-769, al. Wojska Polskiego 29
Ocena 3.6 (4 oceny) + Oceń

Fiszteria to smażalnia ryb w Sopocie, położona przy al. Wojska Polskiego 29. Serwujemy pyszne ryby, przygotowane w tradycyjny sposób, a także pizzę. Nasze dania są idealne dla miłośników ryb i wszystkich, którzy szukają smacznego i szybkiego posiłku. Zapraszamy do odwiedzenia Fiszterii!

Tekst wygenerowany automatycznie

Oceny (4)

Anna
Termin usługi: maj 2024 

Od strony kulinarnej smacznie natomiast poziom obsługi skandaliczny. Wyjątkowo arogancki i bezczelny młody pan obsługujący. Na prośbę skierowaną do kelnerki o rozdzielenie rachunku, wtrącił się nie pytany z agresją pouczając, że trzeba czytać informację w karcie. W Sopocie knajpek sporo, tam już nie wrócimy. Nie polecam.

Smażalnia ryb

1.5
Yulka
Termin usługi: czerwiec 2023 

Bardzo nam się podoba, jesteśmy z całą kompanią zadowolonych Kobiet i dobrze nam tu

Pizzerie

6.0
Gosia
Termin usługi: czerwiec 2023 

Super smacznie .polecam bardzo fajne miejsce , super obsługa

Smażalnia ryb

6.0
Małgorzata
Termin usługi: lipiec 2022 

Beznadzieja. Nie dosyć, że podają rybę surową w środku to nie tylko nie przeproszą, ale jeszcze pouczają, że rybę je się zaczynając od obejrzenia i wyjęcia kręgosłupa (chyba u nich...) . Obsługa powolna i arogancka, niezależnie w jakiej roli występuje: menadżer twierdzi, że ryba została zjedzona ale wyrzucił pozostałości aby to udowodnić, kelnerka po odebraniu talerza z surowym mięsem ryby nie wraca z informacją dopóki nie zostanie zawołana, podkuchenna wymądrza się, że sushi je się surowe i dobrze, więc o co w ogóle chodzi.

Smażalnia ryb

1.0