FoodCatering - profesjonalne usługi cateringowe

adres
80-862 Gdańsk, Stara Stocznia 2
(osiedle Brabank)
telefon
666-559-600
e-mail
b...@foodcatering.pl pokaż
www
www.foodcatering.pl
Godziny otwarcia
pn-pt11:00 - 16:00
nasze biuro pracuje w tygodniu od 11:00 do 16:00, cateringi za to realizujemy 7 dni w tygodniu o każdej porze

Napisali o nas

O nas

FoodCatering jest firmą z wieloletnim doświadczeniem zapewniającą ofertę skrojoną na miarę potrzeb i oczekiwań. FoodCatering to setki imprez, tysiące zadowolonych Klientów oraz gości.

W naszym wykonaniu catering to nie tylko zapewnienie dań na ciepło oraz zimno, napoi i wszelkich alkoholi, ale również sposób podania i serwis, dlatego w ofercie proponujemy również obsługę gastronomiczną: kelnerską lub hostess.

Mamy doświadczenie w organizowaniu przerw kawowych, obiadowych, poczęstunków podczas konferencji, w trakcie szkoleń i spotkań biznesowych, firmowych, specjalnych posiłków dla pracowników, imprez plenerowych, grillowych, okolicznościowych spotkań rodzinnych - urodzin, imienin, Komunii Św.,
a także przyjęć wydawanych bez specjalnych okazji. Możemy również zaproponować menu świąteczne - wigilijne oraz wielkanocne.

Dania serwujemy na pełnej zastawie porcelanowej w otoczeniu kompletnego wystroju - obrusów wraz z dekoracjami, skertingami i draperiami. Na życzenie klienta możemy użyć także zastawy jednorazowej.

Firmom, które muszą zapewnić swoim pracownikom wyżywienie, proponujemy usługę dostarczania posiłków wg skomponowanego menu w pojemnikach termo wraz ze sztućcami do biur, stoczni, na place budowy.

Posiadamy duże zaplecze własnego sprzęty cateringowego m. in.:
- 3 auta dostawcze typu chłodnia
- pełną zastawę porcelanową do obsługi imprez do 1000 osób
- szeroki wybór dekoracji i tkanin ( obrusy, draperie, skirtingi)
- namioty, ławy, paraosle, rollbary do obsługi imprez plenerowych
- stoły bufetowe, stoliki koktajlowe

Oferujemy także wynajem sprzętu cateringowego takiego jak: podgrzewacze, termosy, szklanki, kieliszki, półmiski, talerze, filiżanki, i wiele wiele więcej...

Jeżeli jest coś, czegoś tutaj nie wymieniliśmy, a Ty tego potrzebujesz- prosimy o kontakt, a na pewno stworzymy odpowiednią ofertę!

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »