Foto Kiss to studio fotograficzne w Gdańsku, zlokalizowane przy ul. Władysława Cieszyńskiego 38 w Pasażu Chełmskim. Oferujemy szeroki zakres usług fotograficznych, w tym zdjęcia do dokumentów, nagrobkowe, studyjne, reportażowe oraz fotoksiążki. Doświadczony zespół fotografów zapewni Ci profesjonalne i niezapomniane fotografie.

Najlepsze studio fotograficzne Gdańsk

Inne z kategorii Studio fotograficzne

Justart Studio

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 27B
Zobacz więcej

Fotograf Osowa

Gdańsk, Kielnieńska 99/11
Zobacz więcej

Oceny (5)

podsumowanie " Dominują pozytywne opinie. Klienci chwalą profesjonalną obsługę, sympatyczny personel oraz wysoką jakość zdjęć, szczególnie do dokumentów. Firma wyróżnia się szybkością realizacji i indywidualnym podejściem do klienta " Na podstawie zweryfikowanych opinii czytelników.
KE
Termin usługi: październik 2023

Świetna obsługa, dobra jakość, ceny normalne

Studio fotograficzne

6.0
Zadowolona klientka
Termin usługi: sierpień 2023

Bardzo sympatyczne młode panie. Zdjęcie do paszportu , a wyszło przepięknie. Super, że mamy na Chełmie takiego fotografa!

Studio fotograficzne

6.0
Maciej
Termin usługi: sierpień 2023

Szybko i sprawnie, w 10 minut otrzymałem zdjęcia paszportowe. W urzędzie zdjęcie dostało komentarz że rzadko widzi się tak profesjonalne wykonanie, i nawet pani urzędnik pokusiła się o pokazanie sąsiadce urzędniczce zdjęcia. Polecam

Studio fotograficzne

6.0
Karol Kos
Termin usługi: marzec 2023

Zakład Fotograficzny prowadzony przez sympatyczną młodą osobę, pasjonatkę fotografii. Szczerze polecamy - pełen profesjonalizm ;)

Studio fotograficzne

5.8
Ania
Termin usługi: 4 sierpnia 2015 r.

zdjęcie legitymacyjne wykonane koszmarnie, retuszu zero bo jak to Pani powiedziała "gdybym miała robić każdemu retusz to bym tylko 5 zdjęć dziennie robiła, bo by mi czasu nie starczyło", ale żeby nawet podstawowych rzeczy nie wyretuszować np. wygładzenie czy usunięcie świecenia?! żałuję, że wtedy nie wstałam z krzesła i nie wyszłam, a tak 25zł wyrzucone w błoto, nigdy więcej moja noga tam nie postanie i odradzam każdemu kto nie chce się denerwować.

Studio fotograficzne

1.8