FotoSolo

adres
80-178 Gdańsk, Bieszkowicka 18
telefon
791-068-444
e-mail
b...@fotosolo.pl pokaż
www
www.fotosolo.pl
skype
Danuta Szafrańska
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 15:00

O nas

Naturalna fotografia rodzinna: lifestyle i reportaż. Zapraszam na naturalne sesje dziecięce | noworodkowe, ciążowe lub rodzinne wykonywane u Was w domu oraz na sesje studyjne pozowane wykonywane u mnie w studio.

Nazywam się Danka Szafrańska i oprócz bycia fotografem rodzinnym jestem przede wszystkim mamą dwóch córek Leny i Mai, które często i wytrwale mi pozują:). Moją domeną jest przede wszystkim naturalna fotografia rodzinna lifestyle, sesje wykonuję zazwyczaj na terenie Gdańsk, Sopotu i Gdyni  ale również, z przyjemnością odwiedzę Was poza obszarem Trójmiasta.
Fotografia jest moją pasją, a pasjonuje mnie w niej możliwość uchwycenia emocji, radości, ruchu jak również spokoju. Reportaż jest żywiołem, ekspresją i relacją z człowiekiem podczas gdy sesje rodzinne emanują spokojem i intymnością, jak Yin i Yang uzupełniają się w moim sercu. Zajmuję się fotografią rodzinną, dziecięcą i portretową. Sesje mogą mieć charakter reportażowy typu lifestyle lub pozowany studyjny. W studio wykonuję portrety indywidualne, grupowe lub biznesowe ale zazwyczaj są to sesje noworodkowe i rodzinne. Sesje odbywają się w wybranej przez Was lokalizacji lub w moim studio. Zapraszam do odwiedzenia portfolio i bloga. 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »