Fotografia Okolicznościowa Pi Foto Wojciech Piskorski

adres
80-281 Gdańsk, Leśna Góra 27B/34 pokaż na mapie
telefon
503-026-682
e-mail
i...@wojciechpiskorski.pl pokaż
www
www.wojciechpiskorski.pl

O nas

Fotografia ślubna i okolicznościowa, sesje plenerowe, sesje narzeczeńskie.
Fotograficzna obsługa uroczystości rodzinnych i imprez firmowych. Imprezy szkolne, studniówki, bale, inauguracje.

Powierzając mi fotografowanie Waszego ślubu stawiacie przede mną wyzwanie. Moim celem jest doskonałe uwiecznienie tego dnia. Te chwile są niepowtarzalne, nie można ich powtórzyć, cofnąć, poprosić o zmianę scenografii.

Dlatego nie ma w tym dniu miejsca na moje błędy i pomyłki. Jest za to miejsce na pełne zaangażowanie,profesjonalizm i na pokrzepiający uśmiech. Zależy mi, byście mieli pewność, że fotograf jest tym, o co w takim dniu nie musicie się martwić.

Biorę odpowiedzialność za to, by fotografie, które powstaną w pełni odpowiadały Waszym oczekiwaniom, dlatego proponuję by nasza współpraca rozpoczęła się spotkaniem. Dzięki temu poznamy się, ustalimy szczegóły współpracy i przebieg tego dnia. Opowiem Wam więcej o tym jak pracuję, pokażę moje realizacje (zdjęcia, fotoksiążki, albumy).

I nie bójcie się zadawać pytań, mówić o swoich pomysłach i marzeniach. Możliwości są nieograniczone, a nasze porozumienie to podstawa sukcesu.

Mieszkam na stałe w Gdańsku, więc najczęściej fotografuję w Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia) oraz szeroko pojętej okolicy: Reda, Rumia, Wejherowo, Pruszcz Gdański, Tczew, Starogard Gdański, Malbork, Elbląg...

Drugim obszarem, w którym często mam okazję fotografować jest moje rodzinne miasto, Człuchów i jego równie szeroko pojęte okolice: Chojnice, Tuchola, Czersk, Kościerzyna, Brusy, Miastko itd.

Oczywiście chętnie podejmuję się też zleceń fotograficznych w innych częściach Polski, jak i poza jej granicami.

Galeria zdjęć

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »