Bluehipo Frezowanie CNC, frezowanie, toczenie, wiercenie

81-578 Gdynia, Wiczlińska 78D Mapka
503-123-009
b...@bluehipo.pl pokaż
www.bluehipo.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

O nas

Frezowanie CNC w krótkim terminie realizacji to nasza specjalność. Ekspresowy czas wykonania usług już od 24h. Wykonujemy również: frezowanie i toczenie na maszynach klasycznych, cięcie na piłach, wiercenie, gwintowanie i dłutowanie.

Nasza firma z Gdyni oferuje sprawną i precyzyjną obróbkę mechaniczną elementów. Dysponujemy specjalistycznym parkiem maszynowym, gdzie wykonujemy frezowanie CNC, obróbkę skrawaniem na maszynach klasycznych, wiercenie, gwintowanie otworów.

Dzięki odpowiednim urządzeniom, a także wiedzy naszych pracowników, oferujemy precyzyjne frezowanie CNC na nowym pionowym centrum obróbczym firmy HAAS detali ze stali, stali nierdzewnej, metali nieżelaznych (aluminium, mosiądz, miedź itd.) jak i tworzyw sztucznych (POM, poliamid, laminaty, PVC itd.). Zapraszamy Państwa do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zlecenia oraz skorzystania z usług naszych doradców, którzy pomogą znaleźć optymalne rozwiązanie oraz materiał najlepszy do danego przedsięwzięcia. Nasi specjaliści z Gdyni działają kompleksowo, szybko i z dbałością o każdy detal.

W skład naszej oferty wchodzi:
Frezowanie na centrum obróbczym CNC HAAS VF-1
Obróbkę na frezarkach klasyczych,
Toczenie na tokarkach klasycznych,
Frezowanie CNC na ploterze 2.5D o powierzchni roboczej 1200x800x100mm,
Cięcie piłą taśmową do średnicy 250mm,
Cięcie piłą tarczową profili aluminiowych,
Tworzenie modeli przestrzennych (modelowanie bryłowe 3D),
Wiercenie i gwintowanie.
Projektowanie urządzeń elektronicznych i maszyn,
Projektowanie oprzyrządowania maszyn,
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »