Frezowanie pod ogrzewanie podłogowe - ogrzewanie, frezowanie

Frezowanie pod ogrzewanie podłogowe

Wybierz numer

515-032-208
s...@gmail.com pokaż
 • Zdjęcie 1/1 - Frezowanie pod ogrzewanie podłogowe Gdańsk 4
 

O nas

Dzień dobry,
Nasza firma zajmuje się frezowaniem pod ogrzewanie podłogowe oraz instalacją ogrzewania.
Ogrzewanie podłogowe bez remontu? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Technologia, którą wykorzystujemy umożliwia montaż instalacji podłogówki bez konieczności skuwania starej posadzki.
Kupiłeś nieruchomość w stanie deweloperskim z ogrzewaniem grzejnikowym? A może chciałbyś swoje obecne mieszkanie wyposażyć w energooszczędne ogrzewanie? Cenisz sobie komfort i nowoczesność?
Zadzwoń do nas! Chętnie przedstawimy ofertę i doradzimy jak może to wyglądać u Ciebie.
Zainstalowałeś pompę ciepła, bądź przymierzasz się do zakupu? To rozwiązanie jest idealne dla Ciebie.
Zdarza się, że frezowanie nie będzie u Ciebie możliwe. Natomiast nasza firma dołoży wszelkich starań aby wykonać inny typ ogrzewania.
Na życzenie klienta możemy wykonać samo frezowanie, bądź samo podłączenie instalacji.
Każda nasza wycena jest darmowa, a przede wszystkim dopasowana do wymagań i potrzeb klienta.
Nasze ceny są elastyczne oraz konkurencyjne.
Wykonujemy frezowanie na terenie całego kraju, zadzwoń a na pewno znajdziemy wolny termin.
Kompleksowy montaż instalacji ogrzewania podłogowego w istniejących posadzkach bezpyłowo.
Terminowo, bezpiecznie oraz profesjonalnie. Zapraszam do kontaktu
Oferujemy usługę frezowania wylewki pod ogrzewanie podłogowe. Frezowanie polega na wycinaniu rowków pod rurę do ogrzewania. Rowki szerokość ok. 17 mm, głębokość ok. 25 mm. Ogromną zaletą tej metody jest całkowite wyeliminowanie procesu skuwania.
Warto zwrócić uwagę na czas, który należy poświęcić na wykonanie frezowania pod ogrzewania podłogowe – wystarczą 2 dni, aby wykonać frezy i rozłożyć instalację w mieszkaniu o powierzchni do 120m2. To tylko dwa dni, a energooszczędność i komfort na lata.
Zapraszamy również deweloperów, firmy hydrauliczne, budowlane które chcą zaoferować swoim klientom ciepło w nowoczesnym, komfortowym, wysterowanym i oszczędnym domu lub mieszkaniu.

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda podłączenie w mieszkaniu w stanie deweloperskim, w którym są grzejniki?
Wpinamy się w główne rury instalacji centralnego ogrzewania, zazwyczaj takie rury ułożone są pod posadzką w styropianie. Stamtąd wyprowadzamy dwie rury do rozdzielacza: odpływ i dopływ. Montujemy rozdzielacz do ściany wraz z szafką natynkową. Wyprowadzamy rury na sekcje, jedna sekcja maksymalnie 15m2. Rozdzielacz wyposażony jest w grupę mieszającą oraz automatyczne odpowietrzacze.
Do rozdzielacza musimy doprowadzić instalację elektryczną, zasilającą pompę obiegową.
Czy frezowanie pod ogrzewanie podłogowe sprawdzi się w każdym pomieszczeniu?
Przy montażu tego ogrzewania nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych prac budowlanych, wystarczy, że wcześniej zrobiona została wylewka. Co ważne, nie zmieni się również poziom podłogi, co sprawi, że progi pozostaną na swoim miejscu, dzięki czemu nie ma potrzeby dobierania niestandardowych rozmiarów drzwi.
Sprawdzi się zarówno w starym budownictwie, jak i w nowym. Dostosowane jest do lokali usługowych, domów jedno i wielorodzinnych oraz biurowców.
Ogrzewanie podłogowe dla alergików – czy to jest zdrowe?
Ogrzewanie podłogowe jest przystosowane dla alergików, ponieważ tworzy równe przepływy ciepłego powietrza w pomieszczeniach. W ten sposób kurz tak nie krąży jak w przypadku kaloryferów, z których się wydostaje podczas grzania. Dla osób uczulonych ważne jest, żeby ciepło z urządzeń grzejnych rozchodziło się przede wszystkim przez promieniowanie, a nie przez konwekcję (unoszenie). Ogrzewanie konwekcyjne polega na tym, że ciepło jest przekazywane bezpośrednio owiewającemu je powietrzu. A wraz z ogrzanym powietrzem unoszą się wszelkie, najczęściej niepożądane, drobinki.
Czy ogrzewanie podłogowe powoduje hałas?
Ogrzewanie podłogowe jest niesłyszalne w przeciwieństwie do systemu grzejnikowego z metalowymi rurkami. Tutaj nie słyszymy nigdy żadnych odgłosów płynącej wody, czy ciśnienia napędzającego układ. Rury jednorodne, których używamy w naszych systemach dzięki zastosowaniu polietylenu o podwyższonej odporności termicznej i wysokiej elastyczności produktu gwarantują dźwiękoszczelność na wysokim poziomie.
Czy ogrzewanie podłogowe trzeba odpowietrzać?
Nie trzeba, ponieważ montujemy automatyczne systemy odpowietrzania. Samo odpowietrzanie odbywa się bardzo cicho, nie powodując dyskomfortu.
Czy ogrzewanie podłogowe możemy zamontować na całej powierzchni mieszkania?
Jak najbardziej możemy, lecz odradzamy miejsca w których występuję stała zabudowa kuchenna, lodówka, pralka, wanna czy prysznic. Zazwyczaj frezujemy, w miejscach w których stoją meble ruchome. W przypadku zmiany aranżacji istnieje odczucie chłodu z miejsc niewyfrezowanych, ponieważ podłoga w miejscu niewyfrezowanym jest podłogą zimną. Najlepiej frezować pod meblami ruchomymi, które pozwolą na swobodną cyrkulację ogrzanego powietrza.
Czy na ogrzewanie podłogowe można kłaść tylko płytki?
Mitem jest to stwierdzenie. Klient ma dowolność przy wyborze podłogi. Natomiast warto poinformować projektanta instalacji o materiale wykończeniowym podłóg, aby uwzględnił to w projekcie. Materiał zastosowany na posadzce nie powinien zanadto hamować przepływu ciepła.
Czy ogrzewana podłoga będzie bardziej się kurzyć?
Podobnie jak w przypadku grzejników, również podłogówka wywołuje zjawisko konwekcji, czyli ruchu ogrzanego powietrza ku górze. Z uwagi na niską temperaturę posadzki jest ono tak znikome, że nie powoduje unoszenia się kurzu, ani też jego przypiekania. Parkiet czy płytki są również znacznie łatwiejsze do utrzymania w czystości niż zakamarki grzejników, stąd wszelki pył jest z nich regularnie usuwany.
Pod jakie źródło ciepła można wykonać ogrzewanie podłogowe frezowane?
Ogrzewanie podłogowe pasuje do wszystkich źródeł ciepła:
1. Ogrzewanie gazowe
2. Pelet
3. Eco groszek
4. Piec kondensacyjny
5. Pompa ciepła
6. Ogrzewanie miejskie
Wszystkie te źródła ciepła są kompatybilne oraz bardzo dobrze współpracują z ogrzewaniem podłogowym.
Do jakiej temperatury grzeje ogrzewanie podłogowe?
W zależności od potrzeb użytkującego możemy ustalić nawet 30 stopni Celsjusza, natomiast podłoga będzie parzyć nas w stopy.
Jak można regulować temperaturę?
Regulacja temperatury w ogrzewaniu podłogowym odbywa się poprzez zawór trójdrożny, na którym instaluje się manualną zmianę temperatury. Istnieje też możliwość zamówienia systemu regulacji automatycznej lub też wersji SAMRT HOME obsługiwanej z telefonu. W takim przypadku można programować indywidualną temperaturę dla każdego z pomieszczeń.

Opinie (1)

Marta
Termin usługi: styczeń 2023

Ekipa pełna profesjonalizmu, wykonawstwo na najwyższym poziomie.

w kategorii

Usługi dla ludności

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6