Fujifilm Europe Business Service

znajduje się w Olivia Business Centre

Fujifilm Europe Business Service

Wybierz numer

58 743-29-00
Działalność on-line 
 

O nas

FUJIFILM, globalny lider założony w 1934 roku, stworzył szereg zaawansowanych technologii na polu obrazowania fotograficznego, które obecnie stosuje dla celów profilaktyki, diagnostyki i leczenia w branży medycznej i badaniach naukowych.

FUJIFILM Europe Business Service (FEBS) w Gdańsku jest częścią FUJIFILM Europe, która prowadzi działalność w ponad 45 krajach w Europie i zatrudnia około 4500 pracowników w obszarach badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży oraz usług.

W oddziale w Gdańsku funkcjonują działy: Accounts Payable (Dział Zobowiązań), Account Recievable (Dział Należności), General Ledger (Księgi Głównej), gdzie zatrudniona jest nie tylko doświadczona kadra, ale też absolwenci studiów o kierunkach finansowo – księgowych oraz logistycznych. Pracownicy głównie posługują się językiem angielskim, jednak dla niektórych rekrutacji atutem jest znajomość języka niemieckiego, francuskiego, włoskiego lub innych języków europejskich.

FEBS jest firmą przyjazną praktykom i stażom studenckim oraz mniej doświadczonym osobom, które chciałyby rozwijać swoje umiejętności zawodowe w środowisku międzynarodowym.