Fundacja Energii Alternatywnej

adres
84-200 Kąpino, Wiejska 1
telefon
515-123-272
e-mail
b...@fea.com.pl pokaż
www
www.fea.com.pl

Napisali o nas

O nas

Mieścimy się 20 km od Trójmiasta. Wystarczy jeden telefon lub e-mail by cieszyć się darmową energią. Zajmiemy się wszystkim - włącznie z ratami - i załatwimy u Ciebie w domu. Za 1KWp zapłacisz tylko 55zł miesięcznie lub 4000 zł jednorazowo.

Zajmujemy się fotowoltaiką od 2012 r. (co akurat  w tej branży jest naprawdę długim okresem).  Specjalizujemy się w instalacjach domowych, z reguły do  10kWp. Nasze instalacje pracują (bezawaryjnie!) na terenie całego kraju - od granicy z Czechami po obwód Kaliningradzki.
Nasza siedziba od początku mieści się w Kąpinie, 20 km od Trójmiasta. Wystarczy jeden telefon lub e-mail.  Przyjedziemy, sprawdzimy uwarunkowania techniczne, uzgodnimy wielkość i typ instalacji, podpiszemy umowę i załatwimy finansowanie na raty - bez wychodzenia z domu. .  Nasze ceny podawane na stronach internetowych obejmują WSZYSTKIE koszty - co należy rozumieć dosłownie.

Zdjęcia

Opinie + Oceń


Pełen profesjonalizm

Polecam serdecznie , naprawde jedna z niewielu profesjonalnych firm zajmujących sie tym tematem . ja zostałem oszukany przez inną firmę a panowie z FEA ogarnęli mi temat w 3 sekundy , jeszcze raz dziękuje i polecam wszystkim .

  • GF (mężczyzna)
  • Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2019