Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym

Fundacja Terytoria Książki

80-246 Gdańsk, Władysława Pniewskiego 4/1 Mapka
58 345-47-07
f...@terytoria.com.pl pokaż
www.fundacjaterytoria.pl
/FundacjaTerytoriaKsiazki
/terytoria.ksiazki
 
zgłoś do aktualizacji
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00
Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym
Terytoria online. Rozmowy o tym, co teraz (odc. 1) - dr Mira Marcinów Zapraszamy do uczestniczenia w nowym cyklu spotkań online na żywo. Chcemy z Wami dzielić namysł nad tym, co nas otacza.
Terytoria online. Rozmowy o tym, co teraz (odc. 2) - prof. Tadeusz Sławek Zapraszamy do uczestniczenia w nowym cyklu spotkań online na żywo. Chcemy z Wami dzielić namysł nad tym, co nas otacza.

Napisali o nas

O nas

Fundacja Terytoria Książki powstała w czerwcu 2012 roku, aby wspierać rozwój czytelnictwa i czasopiśmiennictwa, promować kulturę oraz wspierać i realizować inicjatywy edukacyjne i prospołeczne.

Głównym celem, jaki stawia sobie Fundacja Terytoria Książki, jest popularyzowanie kultury ze szczególnym uwzględnieniem kultury książki. W dobie Internetu pragniemy wspierać przedsięwzięcia edytorskie zarówno książkowe, jak i czasopiśmiennicze, a także realnie wpływać na poziom czytelnictwa w Polsce oraz rozwijać świadomość obecnych i potencjalnych czytelników. Ważnym zadaniem Fundacji jest również wspomaganie oraz inicjowanie projektów edukacyjnych i prospołecznych, a także działanie na rzecz współpracy środowisk twórczych i okołohumanistycznych.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »