Imprezy i wydarzenia

Future3 - Targi pracy IT (11 opinii)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
19 października 2017 (czwartek)
godzina:
12:00
miejsce:

Amberexpo  mapa

adres:
Gdańsk, Żaglowa 11
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

Wielkimi krokami zbliżają się największe pomorskie targi pracy dla branży IT. Podczas VI edycji zaprezentuje się 40 firm z branży IT. Wstęp bezpłatny, wymaga rejestracja.Podczas targów dla uczestników przygotowano nie tylko spotkania z przedstawicielami najlepszych firm z całej Polski, ale również cykl wykładów technicznych, warsztatów dotyczących programowania i rozwoju zawodowego, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

W ramach Future3 w Amber Expo zaprezentują się czołowe firmy IT, które przedstawią bogatą ofertę rekrutacyjną. Future3 to doskonała okazja na poznanie potencjalnych pracodawców i zrobienie pierwszego kroku na ścieżce kariery w branży IT. Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji: przez cały dzień na scenie głównej targów odbywać się będą wykłady techniczne, prowadzone przez ekspertów-praktyków z branży, którzy w ich trakcie podzielą się swoim bogatym doświadczeniem. Dla zainteresowanych przygotowano także cykl warsztatów technicznych i HR-owych, na które obowiązują osobne zapisy. Wśród wystawców znajdą się takie firmy jak: Dynatrace, LPP, Nordea czy Astek.

Ponadto zorganizowana będzie Strefa Rozwoju, w obrębie której uczestnicy targów będą mogli uzyskać cenne wskazówki dotyczące budowania swojej kariery, a także skonsultować wygląd swojego CV z ekspertami HR.

Uczestnicy będą mogli również wziąć udział w dwóch konkursach. Jednym z nich będzie konkurs kodowania, podczas którego zadaniem uczestników będzie rozwiązanie zadań o różnym stopniu trudności i zebranie jak największej liczby punktów. Drugim z nich będzie konkurs SMS, podczas którego liczyć się będzie szybkość odpowiedzi na zadane przez organizatorów pytania. Do wygrania szereg cennych nagród.

Osoby zainteresowane udziałem w Future3 z Trójmiasta na miejsce zawiozą i odwiozą po wydarzeniu bezpłatne autobusy. Przygotowano także bezpłatny transport dla uczestników z Olsztyna, Bydgoszczy, Torunia i Koszalina.

Wydarzenie jest bezpłatne, zarejestruj się już dzisiaj!
Trójmiejskie Targi Pracy 2018
maj 7-8

poniedziałek - wtorek, godz. 09:00 - 16:00

Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie (11)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pod patronatem

Aktualne konkursy

 • Przejdź

  4 podwójne zaproszenia

  kategoria: obiekty

  zakończenie: 24.03 (sobota)

 • Przejdź

  3 podwójne zaproszenia

  kategoria: koncerty

  zakończenie: 24.03 (sobota)

 • Przejdź

  2 pakiety

  kategoria: news

  zakończenie: 25.03 (niedziela)