Gdańska Fundacja Zdrowia Przez Ruch

Gdańska Fundacja Zdrowia Przez Ruch

Wybierz numer

508-227-334
z...@gmail.com pokaż
Otwarte do 14:40 więcej
Po umówieniu telefonicznym
Ocena 6.0 (1 ocena) + Oceń
 • Zdjęcie 1/15 - Gdańska Fundacja Zdrowia Przez Ruch Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/15 - Gdańska Fundacja Zdrowia Przez Ruch Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/15 - Gdańska Fundacja Zdrowia Przez Ruch Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/15 - Gdańska Fundacja Zdrowia Przez Ruch Gdańsk +12 1
 

TV Filmy

44

Nasze działania

O nas

Zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorośli, seniorzy, gimnast.korekcyjna w wodzie, rehabilitacja. Pruszczu Gdańskim w SP3,ul Matejki 1, Energetyk Gdańsk, Suchanino SP 42, Basen solankowy Jelitkowo.
Prowadzimy projekty aktywizujące dzieci, młodzież dorosłych i seniorów: naukę pływania i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz gimnastykę korekcyjną,
ćwiczenia aktywizujące po pandemii w  wodzie. Zapraszamy na obozy letnie pływackie i nauki na nartach wodnych oraz obozy zimowe narciarskie dla dzieci i dorosłych oraz półkolonie pływackie.  W naszej fundacji dzieci mają możliwość zdania egzaminu na kartę pływacką i żółty czepek. Organizujemy przygotowania  do egzaminu na ratownika WOPR. Na koniec roku organizujemy wewnętrzne zawody pływackie. Organizujemy praktyki ratownicze oraz praktyki na instruktorów pływania i aqua fitness, wzbogacamy warsztat pracy młodych ludzi. Organizujemy wędrowne półkolonie w Trójmieście w ramach projektu :aktywizacji dzieci i detoksu od ekranów czyli komórek, tabletów i komputerów.  Nowością jest projekt aktywizacji seniorów poprzez organizowanie aktywnych wycieczek i warsztatów.

Oceny (1)

Katarzyna M.
Termin usługi: styczeń 2023

Przypadkowo zapisałam dzieci na kurs pływania do Pani Kasi - i jestem bardzo zadowolona, dzieci także. Ciekawe ćwiczenia, sympatyczni trenerzy, przystępna cena. Bardzo polecam, jeśli ktoś chce zainwestować w zdrowie swoich dzieci, nauczyć je pływać i zachęcić do regularnych treningów. A to nie lada wyczyn w tych czasach... Polecam!!!

Nauka pływania

6.0
 • poziom nauczania:
  6
 • klimat:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6