Gdańska Fundacja Zdrowia Przez Ruch

Gdańska Fundacja Zdrowia Przez Ruch

Wybierz numer

508-227-334
k...@plusk.info.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 17:30 więcej
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/18 - Gdańska Fundacja Zdrowia Przez Ruch Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/18 - Gdańska Fundacja Zdrowia Przez Ruch Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/18 - Gdańska Fundacja Zdrowia Przez Ruch Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/18 - Gdańska Fundacja Zdrowia Przez Ruch Gdańsk +15 1

Co nowego

Obóz letni młodzież 13-18 lat Narty wodne, basen-trening,kajaki, pływanie na deskach SUP,wycieczki rowerowe, nocne podchody, strzelnica. 25.06-2.07.2022
Obóz pływacki nauka i doskonalenie dla dzieci 7-12 lat. 17-24.07.22 w pięknym i bezpiecznym Centrum ACTIV w Sypniewie. Kajaki, podchody,gry strategiczne .

O nas

Nauka pływania dzieci, młodzieży i dorośli, gimnast. korekcyjna w wodzie, Pruszczu Gdańskim w SP3, ul Matejki1 oraz w Pływalnia przy energetyku na Mikołaja Reja 25. Przygotowanie i egzaminy na kartę pływacką i żółty czepek, przygotowanie do kursów WOPR.
Prowadzimy projekty aktywizujące dzieci, młodzież dorosłych i seniorów: naukę pływania i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz gimnastykę korekcyjną,
ćwiczenia aktywizujące po pandemii w  wodzie. Polecamy nasze obozy letnie pływackie i nauki na nartach wodnych oraz obozy zimowe narciarskie dla dzieci i dorosłych oraz półkolonie pływackie.  W naszej fundacji dzieci mają możliwość zdania egzaminu na kartę pływacką i żółty czepek. Organizujemy przygotowania  do egzaminu na ratownika WOPR. Na koniec roku organizujemy wewnętrzne zawody pływackie. Organizujemy praktyki ratownicze oraz praktyki na instruktorów pływania, wzbogacamy warsztat pracy młodych ludzi. Organizujemy wędrowne półkolonie w Trójmieście w ramach projektu :aktywizacji dzieci i detoksu od ekranów czyli komórek, tabletów i komputerów.  Nowością jest projekt aktywizacji seniorów poprzez organizowanie aktywnych wycieczek dalszych i bliższych.