GR Nieruchomości

80-254 Gdańsk, Partyzantów 17B/13
(parter - wejście przez patio) Mapka
58 350-94-25, 608-329-990
k...@grnieruchomosci.pl pokaż
www.grnieruchomosci.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00
Weekend - jesteśmy do Państwa dyspozycji po uprzednim kontakcie telefonicznym.

O nas

GR Nieruchomości świadczy pełną i kompleksową obsługę klienta: doradztwo kredytowe oraz obrót nieruchomościami. Zespół tworzą osoby z długoletnim doświadczeniem oraz zaangażowaniem i profesjonalizmem. Sprzedaż, kupno, wynajem nieruchomości to MY.

Nasza marka GR Nieruchomości wywodzi się ze Spółki GR Partnerzy, zajmująca się doradztwem kredytowym, która na pomorskim rynku jest z powodzeniem obecna już ponad 18 lat.
 
Pomysł na powstanie biura nieruchomości podsunęli nam nasi klienci - często pytając się czy mamy jakieś nieruchomości na sprzedaż i tak się zaczęło ...
 
Powstało biuro nieruchomości - mające od razu załogę z doświadczeniem i entuzjazmem do pracy.
Skuteczność, indywidualne zaangażowanie oraz współpraca z najlepszymi doradcami, gwarantują bezpieczeństwo i opłacalność każdej przeprowadzonej transakcji.
Poświęcamy się maksymalnie dla naszych klientów - nie zostawiamy ich samym sobie - gwarantowana konsultacja o każdej porze.
Udowadniamy sobie oraz innym, że dostają prawdziwą fachową obsługę.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

Pan Miłosz J. godny polecenia !

Ofertę mieszkania na ul. na Sw. Barbary / Angelska Grobla znalazlam w Internecie ale miałam przyjemność z Panem Miłoszem J. współpracowac, tzn znalazł dla nas szybko termin abyśmy obejrzeli mieszkanie ( mimo ze nie mieszkamy na stałe w Gdansku). Poinformował nas o wszystkim co nas interesowało w zakresie kupna mieszkania. Mielismy w zestawie komórke lokatorska w Hali Garazowej ale nam nie odpowiadała, a Pan Miłosz szybko i sprawnie postarał się o inna co nas mile zaskoczyło. Jest osobą miłą i kompetentną do sprzedaży mieszkan. Jestem zadowolona ze współpracy z Panem Miłoszem i polecym go dalej.

  • Krystyna Sikorska
  • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2019

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy bardzo, jest nam niezmiernie miło czytać pozytywne opinie o naszych doradcach.
Zapraszamy do dalszej współpracy :)

autor: GR Nieruchomości

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »