Hotel Gryf

Hotel Gryf

Wybierz numer

58 300-01-30 609-641-500
r...@gryfgdansk.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/18 - Hotel Gryf Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/18 - Hotel Gryf Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/18 - Hotel Gryf Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/18 - Hotel Gryf Gdańsk +15 1
 

Artykuły o nas

O nas

Hotel Gryf znajduje się w centrum Gdańska, bezpośrednio przy Europejskim Centrum Solidarności i Placu Solidarności. 12 minut pieszo od starówki, 7 minut od Dworca Głównego. Oferujemy 66 pokoi oraz dwie sale konferencyjne. Free Wi-Fi oraz parking.
Hotel Gryf to miejsce, które ciągle się rozwija. Doskonałe położenie sprawia, że odwiedzają nas Goście z całego świata, którzy chcą zwiedzić Stare Miasto Gdańska, jak i ludzie świata biznesu.

Pokoje

Hotel Gryf dysponuje dużymi i gustownie urządzonymi pokojami jedno, dwu i trzyosobowymi, każdy z łazienką. Pokoje posiadają nowoczesne telewizory LCD (32") i telewizję satelitarną, Internet - Free Wi-Fi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarkę do włosów, kosmetyki oraz ręczniki. Pokoje wyposażone są w meble hotelowe do spania i wypoczynku, a także miejsce do pracy - biurko oraz krzesło.

Restauracja

Do Państwa dyspozycji będzie nasza restauracja, w której podamy Państwu specjały polskiej kuchni, jak i potrawy przygotowane zgodnie z Państwa życzeniem (grupy zorganizowane). Śniadania podajemy w formie bogatego bufetu w godzinach 7.00 - 10.00. Restauracja i menu z karty jest dostępne w godzinach 14.00 - 22.00.

Konferencje

Hotel Gryf otwiera się również na biznes. Posiada salę konferencją, która w zależności od ustawienia może pomieścić od 40 do 90 osób, o powierzchni 97 m², która jest klimatyzowana oraz mniejszą o powierzchni 47 m². Wyposażenie sal: ekran, projektor multimedialny, flipcharty (papier, markery).

Parking

Na terenie obiektu znajduje się monitorowany oraz bezpłatny parking dla Gości, który pomieści 30 samochodów. Gryf posiada 24-godzinny monitoring wewnętrzny i centralny system przeciwpożarowy.