Gemini Polska

p...@aptekagemini.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
 

O nas

Gemini obecne jest na polskim rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś pod marką Gemini działa ponad 200 aptek stacjonarnych, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Od kilkunastu lat prowadzimy również dostępną dla naszych Pacjentów z każdego miejsca w Polsce Aptekę Internetową Gemini czynną przez 24 godziny na dobę.

Misją Gemini jest być jak najbliżej Pacjentów, a nadrzędnym celem od zawsze było i jest dostarczanie usług farmaceutycznych i realizowanie potrzeb Pacjentów na najwyższym poziomie.

Gemini to przede wszystkim eksperci w dziedzinie farmacji, których na co dzień wspiera zespół specjalistów z wielu obszarów, w tym: administracji, kadr, HR, IT, sprzedaży, księgowości, marketingu, rozwoju i finansów. Każdego dnia skupiamy się na rozwoju aptek stacjonarnych i apteki internetowej, zarówno pod kątem efektywnego wypełniania zadań, ale i budowania zaangażowanego, zorganizowanego zespołu. Dzięki temu Gemini coraz lepiej może odpowiadać na potrzeby Pacjentów.

Biura Gemini znajdują się w Gdańsku, w trzech lokalizacjach:
Centrala Gemini Polska znajduje w Centrum Biznesowym Alchemia, przy ul. Grunwaldzkiej 411. Apteka Internetowa Gemini funkcjonuje w dwóch lokalizacjach: Gdański Park Naukowo-Technologiczny, przy ul. Trzy Lipy 3 oraz Prologis Park Gdańsk, przy ul. Bysewskiej 18.
 
Jako ambitny i wciąż rozwijający się zespół, nie stoimy w miejscu i poszukujemy ciągle nowych wyzwań. Nazwa Gemini oznacza bliźnięta, dlatego dla Pacjentów staramy się podwójnie.

Swobodna atmosfera, uśmiech i życzliwość pomaga w wypełnianiu misji Gemini. Cenimy inicjatywę, którą szybko przekuwamy w działanie. Pracujemy w dynamicznym środowisku, więc jeżeli jesteś człowiekiem pełnym zaangażowania, pomysłów, pasji i optymizmu, to wejdź w zakładkę "Ogłoszenia: Praca". Prawdopodobnie czekamy właśnie na Ciebie!