Biuro Tłumaczeń Gerlang Gdynia

znajduje się w Centrum Handlowe Batory

Biuro Tłumaczeń Gerlang Gdynia

Wybierz numer

58 762-49-48 665-170-170 501-754-198
i...@gerlang.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/2 - Biuro Tłumaczeń Gerlang Gdynia Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/2 - Biuro Tłumaczeń Gerlang Gdynia Gdynia 3
 

O nas

Tłumaczenia ekspresowe / przysięgłe / zwykłe wszelkich dokumentów z i na język angielski, niemiecki, ukraiński, rosyjski, francuski, hiszpański, włoski, portugalski, szwedzki, norweski, duński, niderlandzki, czeski, słowacki, arabski, chiński i inne.
Biuro tłumaczeń Gerlang to też zespół tłumaczy przysięgłych, który z wielkim zaangażowaniem i przyjemnością wykonuje powierzone zadania. 

Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych Klientów, zapewnienie wysokiej jakości wykonywanych tłumaczeń, terminowa realizacja zleceń oraz fachowa obsługa.

Nasi tłumacze to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, posiadający wykształcenie kierunkowe oraz wiedzę w zakresie różnych specjalności, którzy biorą udział w licznych szkoleniach i kursach, aby ciągle doskonalić swoje umiejętności.

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe pisemne i ustne oraz zwykłe. Świadczymy również usługi z zakresu korekt językowych, wykonywanych przez native speakerów. W celu zapewnienia najwyższej jakości tłumaczenia, przeprowadzamy dokładną weryfikację tłumaczenia przed wydaniem dokumentu klientowi.