Dr hab. n. med. Katarzyna Stefańska specj. położnictwa, ginekologii, perinatologii i endokrynologii

Dr hab. n. med. Katarzyna Stefańska

Wybierz numer

502-115-942 najszybciejSMS
k...@wp.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/3 - Dr hab. n. med. Katarzyna Stefańska Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/3 - Dr hab. n. med. Katarzyna Stefańska Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/3 - Dr hab. n. med. Katarzyna Stefańska Gdańsk 2
 

O nas

Ginekologia i położnictwo. Prowadzenie ciąży. USG 4D. USG genetyczne- certyfikat FMF. USG przezbrzuszne, przezpochwowe- certyfikat USG PTG. Antykoncepcja, 72 godziny po, HTZ. Cytologia.

Oceny (3)

Ania
Termin usługi: grudzień 2023

Najlepsza z najlepszych! Konkretna, rzeczowa a przy tym z dystansem i poczuciem humoru. U niej wizyta to przyjemność. Zawsze profesjonalnie, super kontakt i dostępność. Gorąco polecam!

Ginekolodzy

6.0
Justyna
Termin usługi: sierpień 2023

Najlepsza z najlepszych ;) Prowadzila 3 moje ciąże i nadal z przyjemnością korzystam :)

Ginekolodzy

6.0
Ewa B
Termin usługi: październik 2022

Do Doktor trafiłam z polecania koleżanki z pracy i z najczystszym sumieniem i pewnością mogę polecić Panią Doktor! Specjalista w całej klasie. Konkretna, rzeczowa, to po moich doświadczeniach baaaaardzo porządane cechy u Specjalisty. Bardzo dbam o to, kto jest moim Ginekologiem i zmieniłam na Doktor Stefańska swojego lekarza. Brakowało mi rzeczowości i przede wszystkim czułam pomimo sympatii do poprzedniej Lekarz, zwyczajnie nie leczona prawidłowo. Doktor konkretnie podeszła do tematu, bez owijania w bawełnę, przedstawiła plan leczenia i po 12 miesiąc męki plus wizytach u 4 różnych lekarzy, wyzdrowiałam. Doktor zakładała mi też wkładkę. Polecam gorąco, bardzo mi pomogła!

Ginekolodzy

5.7