ISPL dr n.med. Wojciech Grzybowski spec. położnictwa, ginekologii

ISPL dr n.med. Wojciech Grzybowski

Wybierz numer

603-792-871
 
Najlepsi ginekolodzy Gdańsk

Oceny (22)

Monika
Termin usługi: luty 2024

Mogę z czystym sumieniem polecić dr Grzybowskiego. Jestem jego pacjentką od kilkunastu lat. Dr jest kompetentny, profesjonalny, dokładny. Można o wszystko zapytać, bo wszystko dokładnie tłumaczy. Poświęca dużo czasu. Świetny specjalista, ze znakomitym podejściem do pacjentki.

Ginekolodzy

6.0
Katarzyna Cieślińska
Termin usługi: luty 2024

Bardzo dobry diagnosta USG. Lekarz z ogromną wiedzą i cierpliwością. Jedyny specjalista z doświadczeniem, który mi pomógł. Polecam serdecznie.

Ginekolodzy

5.6
Kamila
Termin usługi: luty 2024

Pan Doktor prowadził moją ciąże. Niezwykle dokładny, sumienny i cierpliwy. Wizyty przebiegały w atmosferze spokoju. Czas wizyt oscylował w granicach 1-1,5 godziny co świadczy o dużej skrupulatności. Podczas całej mojej ciąży czułam się zaopiekowana i bezpieczna, a to jest najważniejsze w tym ważnym i wyjątkowym czasie. Zdecydowanie polecam!

Ginekolodzy

6.0
Izabelasgc@gmail.com

Najlepszy ginekolog , wnikliwy dokładny. Wizyty u Pana Doktora trwają długo bez pośpiechu nie jak u innych lekarzy 15 minut. Usg rewelacja.

USG ginekologiczne

6.0
Kamila
Termin usługi: styczeń 2024

Polecam dr Grzybowskiego, piszę jako wieloletnia pacjentka. Doktor jest dokładny, zawsze cierpliwie wysłucha, stawia trafne diagnozy. Gabinet świetnie wyposażony. Krótkie terminy. Szczerze polecam.

Ginekolodzy

5.9
Magda
Termin usługi: grudzień 2023

Świetny lekarz. Bardzo dokładny.

Ginekolodzy

6.0
Pacjentka
Termin usługi: wrzesień 2023

Bardzo fajny i wnikliwy lekarz. Atmosfera zawsze miła, spokojna i profesjonalna. Zadbany i dobrze wyposażony gabinet. Minusy to długi czas oczekiwania w poczekalni mimo prywatnej wizyty na konkretna godzinę (czasami po 1h opóźnienia). Wizyty dość drogie, szczególnie jak się prowadzi ciąże.

Ginekolodzy

5.0
Aga
Termin usługi: październik 2023

Bardzo dobry lekarz, delikatny.Odpowie na wszystkie pytania, dokładnie przeprowadza badania.Specjalista w swoim zawodzie.

Ginekolodzy

6.0
Wierna pacjentka
Termin usługi: grudzień 2023

Najlepszy lekarz, dokładny, profesjonalny, dba o pacjenta, ma świetny sprzęt USG, wizyta z kompleksowym podejściem trwa co najmniej 20-30 min, jestem pacjentka od 25 lat, wszystkie diagnozy, leki trafione w punkt, kilka lat temu, z powodu nieobecności dr Grzybowskiego, bylam u 3 innych ginekologow, na badaniach, to była porażka, na szczęście dr Grzybowski wrocil, to lekarz na światowym poziomie, jedyny

Ginekolodzy

6.0
Anna

Bardzo wnikliwy, staranny w badaniu, sympatyczny, dokładnie tłumaczy, bardzo mądry i serdeczny, bardzo polecam

USG ginekologiczne

6.0
Justyna
Termin usługi: grudzień 2023

Pan doktor prowadził moją pierwszą ciążę. Trafiłam do niego z polecenia i nie zawiodłam się! Pan doktor ma ogromną wiedzę, jest bardzo dokładny, empatyczny, jednocześnie odnosi się do pacjentów z dużym szacunkiem. Podczas każdej wizyty czułam, że poświęca mi 100% swojej uwagi, dodatkowo na wszystkie wątpliwości bardzo szybko i wyczerpująco odpisuje mailowo. Specjalista godny polecenia.

Ginekolodzy

6.0
Zuzanna

Dr. Grzybowski to bardzo dobry doktor delikatny i bada pod każdym możliwym względem, żeby nic nie umknęło w badaniach

USG ginekologiczne

6.0
Katarinadepolonia

Bardzo polecam badanie usg prenatalne. Ja byłam na połówkowym. Badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie i szczegółowo. Pan doktor odznacza się ogromną wiedzą, którą w sposób przystępny potrafi przekazać.

USG ginekologiczne

6.0
Alicja Kiełkucka
Termin usługi: październik 2022

Polecam Pana Doktora z całego serca. Jestem pacjentką od 20 lat - lekarz bardzo cierpliwy, profesjonalny, skrupulatny podczas wywiadu i badania.

Ginekolodzy

6.0
Kamila
Termin usługi: wrzesień 2022

Serdecznie polecam wizyty u Pana Doktora. Na każdej wizycie poświęca pacjentce tyle czasu ile wymaga jej stan. Zawsze cierpliwie wysłucha i dokładnie wyjaśni jak należy postępować. Lekarz z indywidualnym podejściem, bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem. O wysokiej kulturze osobistej i bardzo dużej empatii. Z czystym sumieniem mogę polecić wizyty u Pana Doktora.

Ginekolodzy

6.0
Justyna
Termin usługi: listopad 2022

Bardzo polecam. Jestem długoletnią pacjentką doktora Grzybowskiego i nigdy się nie zawiodłam. Profesjonalizm, dokładność, ogromne doświadczenie oraz indywidualne podejście do pacjenta. Wychodząc z gabinetu zawsze mam poczucie, że zostałam dobrze i dokładnie zbadana.

Ginekolodzy

6.0
Ewa

Jestem pacjentką Pana Doktora kilkanaście lat. Pragnę polecić Doktora Grzybowskiego - kompetentny, profesjonalny, dokładny, o wszystko można zapytać, wszystko starannie wyjaśnia - poświęcając bardzo dużo czasu na wizycie. Warto skonsultować wynik USG wydany w innym gabinecie - tak było w moim przypadku. Świetny specjalista, ze znakomitym podejściem do pacjenta.

USG ginekologiczne

5.7
Anna Litwin
Termin usługi: listopad 2022

Jestem pacjentką Pana Doktora Grzybowskiego od 10 lat. Prowadził moje dwie ciąże,których przebieg nie należał do "książkowych". Gdyby nie Jego doświadczenie oraz wiedza, moje pierwsze dziecko urodziło by się martwe lub uszkodzone (równolegle byłam wówczas pod opieką lekarza NFZ,który uważał, że jest wszystko ok..) Wnikliwy,bardzo dokładny. Każde badanie wykonane niezwykle delikatnie (tj. cytologia,czy założenie wkładki wewnątrzmacicznej) , wszystko jasno wytłumaczone. Sama wizyta - mimo swojej specyfiki w bardzo komfortowej i niekrępującej atmosferze. Mimo,że czasem trzeba dłużej poczekać na termin, nie wyobrażam sobie pójść do innego lekarza.

Ginekolodzy

6.0
Małgorzata
Termin usługi: październik 2022

Profesjonalista!!! Lekarz z prawdziwego zdarzenia, dzięki któremu udało się!!mam dwójkę zdrowych dzieci!!

Ginekolodzy

6.0
Zuzanna Rafalska
Termin usługi: sierpień 2022

Dr Grzybowski jest bardzo profesjonalną i ciepłą osobą. Wywiad przed badaniem jest bardzo szczegółowy. Byłam u wielu ginekologów i żaden nie poświecił mi tyle czasu na wizycie co Dr Grzybowski. Jedna wizyta trwała około 1,5 h gdzie zazwyczaj u innych lekarzy jest to szybkie 20 minut. Ogromne zaangażowanie i zainteresowanie pacjentem.Tutaj doktor odpowiada na każde pytania, nawet takie, które wydają się być banalne. Samo badanie USG było bardzo dokładne, szczegółowe, profesjonalne, wszystko wyjaśnione w najmniejszych szczegółach. Jeszcze nigdy nie czułam się tak zaopiekowana na wizycie. Bardzo polecam.

Ginekolodzy

6.0