Dr n. med. Piotr Mielcarek. Specjalista ginekolog-położnik SMR - Gabinet Central Park

Dr n. med. Piotr Mielcarek.

Wybierz numer

793-661-017
 
Najlepsi ginekolodzy Gdańsk

Oceny (4)

Ewa
Termin usługi: lipiec 2022

Szczerze polecam doktora Piotra Mielcarka i jego gabinet na Morenie. Kiedy do niego przyszłam z mężem byłam już w drugim miesiącu pierwszej w życiu długo wyczekiwanej ciąży. Mimo zagrożenia związanego z naszym wiekiem i historią leczenia naszej niepłodności pan doktor tak poprowadził ciążę, że urodziłam siłami natury zdrową, donoszoną córeczkę. Wszystkie jego zalecenia w trakcie ciąży, także te dotyczące skracającej się szyjki macicy, żylaka pochwy, czy cukrzycy ciążowej, były rozsądne i pomocne - czułam, że jesteśmy w dobrych rękach. Jemu i pracującej w gabinecie sympatycznej Pani położnej bardzo dziękujemy za profesjonalną opiekę medyczną.

Ginekolodzy

6.0
Agnieszka
Termin usługi: styczeń 2018

Pan doktor jest cudownym lekarzem kiedy kolwiek sie nie zadzwoni zawsze znajdzie czas spokoj i pozytywna energia jaka emanuje od Pan doktor pomaga w rozluznieniu atmosfery.

Ginekolodzy

6.0
Aleksandra Wm
Termin usługi: październik 2017

U Pana Doktora na wizycie byłam pierwszy raz (25.10.2017r.) i na pewno wrócę. Trafiłam do Doktora Mielcarka sugerując się opiniami w internecie i się nie zawiodłam, dlatego sama również dodaję opinię, mimo, że zazwyczaj tego nie robię. Polecam wszystkim kobietom, można skorzystać z wygodnej rejestracji internetowej. Po pierwszej wizycie mogę powiedzieć tyle, że jest to kompetentny, miły człowiek z poczuciem humoru. Wizyta przebiegała w przyjemnej atmosferze, Pan Doktor zlecił wykonanie wszystkich najważniejszych badań (leczyłam się u wielu ginekologów, ale żaden nie podszedł do mojego problemu tak profesjonalnie). Żaden też, poza Doktorem Mielcarkiem, nie poinformował mnie o tym, że mój problem można wyleczyć laserem. Aktualnie jestem w trakcie oczekiwania na kolejną wizytę, jeśli zdecyduję się na zabieg MonaLisa Touch, dam znać jak efekty. Jeśli macie wątpliwości co do wyboru lekarza, szczerze polecam. Ogromny plus w porównaniu do innych ginekologów! W końcu czuję, że trafiłam na kogoś, kto może mi pomóc, a mąż już stwierdził, że ciążę w przyszłości ma prowadzić tylko i wyłącznie Doktor Mielcarek :)

Ginekolodzy

6.0
Zwykła pacjentka
Termin usługi: 2015

To mega dobry lekarz. Ja trafiłam po poronieniu i wymagałam leczenia. Pan doktor najpierw doprowadził mój organizm do właściwego stanu, a później szczęśliwie doprowadził do końca moją ciążę. Na każdej wizycie przeprowadzał usg i podejmował profilaktyczne działania jeśli coś go niepokoiło, czułam się zwyczajnie zaopiekowana :) Poza tym potrafi uspokoić nawet największe panikary, do których ja się na pewno zaliczam. Jeśli miałam jakieś nagłe pytania mogłam się dodzwonić i co fajne dla osób pracujących ma przystępne godziny przyjęć i opcję rejestracji online, co czasem ułatwia życie. Zdecydowanie gorąco polecam

Ginekolodzy

6.0