Global Trade - gładzie maszynowe, malowanie natryskowe, zabudowy GK

80-299 Gdańsk, Jednorożca 17
(Osowa) Mapka
509-874-603
k...@gmail.com pokaż

O nas

Już od 27 lat świadczymy kompleksowe usługi remontowe i malarskie. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz profesjonalnym maszynom do nakładania gładzi, szlifowania ścian czy malowania natryskowego, cieszymy się uznaniem i zaufaniem klientów.

Wykonujemy gładzie gipsowe w technologii natrysku hydrodynamicznego maszyną GRACO T-MAX 506 dzieki czemu uzyskujemy dużą szybkość wykonania oraz doskonałą jakość. Dodatkowym naszym atutem jest zastosowanie gładzi polimerowej dającej bardziej wytrzymałą powłokę końcową. Dwukrotny natrysk pozwala na zniwelowanie drobnych niedoskonałości tynków i uzyskanie prawie doskonałej płaszczyzny.
Dzięki nam zobaczysz co to znaczy gładka ściana!!!
Malujemy doskonale, perfekcyjnie i ….. super szybko. Dzięki urządzeniu do natrysku hydrodynamicznego GRACO Classic 390 nasze powierzchnie po malowaniu są idealnie gładkie, w dotyku aksamitne i bez jakichkolwiek wad charakterystycznych dla wykonań ręcznych.
Zaufaj nam ….. i oddaj nam swoje ściany.
Wykonujemy sufity podwieszane w budynkach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych. Doświadczenie i odpowiednie wyposażenie sprzętowe pozwala nam na wykonywanie dużych powierzchni w stosunkowo krótkim czasie.
Sufity podwieszane GK wykonujemy na ruszcie metalowym prostym lub krzyżowym.
Najczęściej stosowane warstwy w sufitach podwieszanych GK:
wełna mineralna 150 lub 200 mm
konstrukcje z profili metalowych ( ruszt prosty lub krzyżowy)
wełna mineralna 50 mm
folia paroizolacyjna
płyta GK 
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »