Goldental - Centrum Rehabilitacji, Dom Seniora

adres
83-331 Przyjaźń K.gdańska, Przyjazna 30
telefon
602-141-815, 881-949-925
e-mail
i...@goldental.pl pokaż
www
www.goldental.pl
1 aktywne ogłoszenie zobacz wszystkie
Pielęgniarka
Pielęgniarka Goldental
PRZYJAŹŃ

O nas

Dom Seniora i Centrum Rehabilitacji Goldental jest nowoczesnym i komfortowo wyposażonym domem opieki, położonym 16 km od Gdańska w malowniczej miejscowości Przyjaźń na Kaszubach.

Dom Seniora jest miejscem otwartym dla gości, przyjaciół i rodzin mieszkańców. Każdy, kto wyrazi chęć uczestnictwa, może towarzyszyć w różnych aktywnościach swoich bliskich.

Organizując naszą działalność skupiamy uwagę na człowieku i jego potrzebach. Zapewniamy rodzinną atmosferę, komfort oraz bezpieczeństwo. Naszym priorytetem jest aktywizowanie mieszkańców. Pełen energii i uśmiechu zespół terapeutów i rehabilitantów pomaga podopiecznym odzyskać najbardziej odległe i zapominane aktywności, którymi cieszyli się kilka lat wcześniej. Oferujemy szereg działań, włączających seniorów w codzienne życie Domu, co pozytywnie wpływa na ich odnalezienie się w nowej przestrzeni.

Centrum rehabilitacji znajduje się w części usługowej Domu Seniora Goldental. Naszą misją jest świadczenie specjalistycznych usług rehabilitacyjnych przez wykwalifikowany personel medyczny, przy użyciu nowoczesnego sprzętu w zgodzie z wysokimi i dostępnymi w danej chwili standardami. Jesteśmy ukierunkowani na działania korzystne dla zdrowia pacjenta mające na celu szybko i skutecznie przywracać sprawność, poprzez fachową i rzetelną rehabilitację oraz udzielanie wsparcia na każdym etapie procesu leczenia.

Nasze atuty to profesjonalne zabiegi rehabilitacyjne, indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz komfortowe warunki pobytu w nowo powstałym budynku Domu Seniora Goldental. Nasz obiekt, zaprojektowany i wykonany z myślą o procesie skutecznej rehabilitacji, spełnia wszystkie najwyższe standardy stawiane placówkom medycznym. Centrum Rehabilitacji powstało z myślą o wymagających pacjentach oczekujących skutecznej rehabilitacji w sprzyjającej zdrowiu atmosferze.

Oferujemy kompleksową rehabilitację w zakresie: fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, konsultacje lekarzy specjalistów oraz indywidualny trening medyczny.
Organizujemy dzienne pobyty rehabilitacyjne z wyżywieniem, jak również kilkutygodniowe pobyty rehabilitacyjne.

Zdjęcia