Golf Park City - Strzelnica Golfowa i Symulatory

81-545 Gdynia, Spółdzielcza 2 Mapka
733-668-193
i...@golfparkcity.pl pokaż
www.golfparkcity.pl

Napisali o nas

O nas

Zapraszamy Państwa do gry i nauki gry w golfa na Driving Range (Strzelnica Golfowa) i Symulatorach Golfowych.Od wielu lat organizujemy Spotkania Firmowe z Golfem prowadzone przez Trenerów oraz kursy na Zieloną Kartę.
Obszerny parking dla Gości.

Posiadamy dwa symulatory, które umieszczone są wewnątrz budynku w komfortowej sali przyległej do restauracji "Tłusta Kaczka" oraz Driving Range (strzelnica golfowa).
Strzelnica golfowa posiada 9 samodzielnych i zadaszonych stanowisk treningowych, czynna jest codziennie od świtu do zmierzchu.
To fascynujący i nowy sposób spędzania wolnego czasu z przyjaciółmi, zorganizowania imprezy okolicznościowej czy biznesowej.

W symulatorach golfowych system czujników określa bardzo dokładnie parametry lotu piłki przekazując w postaci obrazu z projektora na ekran, na którym znajduje się animowany obraz pola golfowego czy też strzelnicy golfowej do nauki gry.
Odzwierciedla to rzeczywistą grę w blisko 90 % i więcej.
Korzystanie z symulatorów jest bardzo proste i intuicyjne.
Już po jednej grze, każdy jest w stanie poradzić sobie z ich obsługa samodzielnie.
Umożliwiają one zarówno naukę początkującym, jak i doskonalenie gry zaawansowanym golfistom bez względu na panujące na zewnątrz warunki pogodowe - przez 12 miesięcy w roku !!
Oprócz podstawowych opcji treningowych: Driving Range, Approach Shots czy Chip and Putt oferuje on graczom przeszło 50 pól golfowych istniejących na Świecie!
To niespotykany nigdzie indziej sposób nauki gry, jej doskonalenia, rozgrywania zawodów golfowych czy wykorzystania symulatora jako: profesjonalnej prezentacji biznesowej, TV czy kina domowego.
Dla Gości GPC przeznaczony jest monitorowany, wyłączny parking.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »