Good Space Coworking

adres
80-252 Gdańsk, Jaśkowa Dolina 9/4
telefon
501-513-167
e-mail
b...@goodspace.eu pokaż
www
goodspace.eu
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00
Możliwość uzyskania dostępu 24/7

O nas

Stworzyliśmy Good Space Coworking, bo podobnie jak Ty:
- cenimy sobie przyjazną przestrzeń i elastyczność w codziennej pracy,
- budujemy biznes w oparciu o relacje,
- szukamy kameralnej atmosfery z dala od zgiełku dużych biurowców.

W GOOD SPACE coworking oferujemy możliwość wynajęcie biurka na oczekiwany przez Ciebie czas - godzinę, tydzień lub miesiąc. Jesteśmy gotowi dostosować naszą ofertę do modelu Twojej pracy. Oprócz komfortowego miejsca pracy, otrzymujesz także dostęp do przestrzeni networkingowej, szybkiego łącza Wi-Fi oraz oczywiście przepysznej kawy.

Oprócz przestrzeni coworkingowej oferujemy także małą salę spotkań, która pomieści do 10 osób i wyposażona jest w flipchart i telewizor. Jest ona dostępna w godz. 8:00 - 17:00 lub na życzenie po godz. 17:00, adekwatnie do potrzeb klienta.

GOOD SPACE coworking umożliwia także organizację szkolenia bądź niewielkiej konferencji. Oferujemy dwie sale konferencyjne, które - w zależności od aranżacji - pomieszczą od 18 do 40 osób. Każda z nich wyposażona jest w projektor multimedialny, ekran oraz flipchart. Sale posiadają doskonałe oświetlenie dziennie oraz wysokiej jakości oświetlenie LED. Dostępne są w weekendy od godz. 8:00 do późnych godzin wieczornych i w tygodniu od godz. 18:00, zgodnie z indywidualnymi ustaleniami.
 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »