Oceny (20)

Bernadeta
Termin usługi: kwiecień 2023

Poprzednio miałam do czynienia z kilkoma psychologami. Mogę więc wydać opinię o Pani Psycholog Annie Nurkowicz, która jest moim psychologiem od 2021r. do dziś. Była więc moim psychologiem w okresie Covid 19 i jest obecnie. W Covidzie prowadziła zajęcia zaocznie, a teraz podczas spotkań bezpośrednich w przychodni Gospody-Med. Obydwie formy zajęć potrafiła organizować wspaniale. Pani Psycholog Anna Nurkowicz to człowiek, który bez reszty oddaje się pacjentowi. Jest profesjonalna, sumienna, życzliwa, zawsze punktualna, słowna a nawet przyjacielska. Najważniejsze jest jednak to, że potrafi dobrze słuchać i dobrze doradzać. Jej uwagi są bardzo trafne i długo pozostają w umyśle i sercu. Polecam każdemu potrzebującemu właśnie taką Panią Psycholog. Na wszystkie zajęcia jeżdżę z przyjemnością, gdyż wiem, że spotkam przemiłą osobę, także wspaniałego fachowca. Dodam, że bardzo wysoko oceniam cały personel Przychodni Psychoatryczno-Psychologicznej Gospody-Med, z którymi mam kontakt.

Psychiatrzy

6.0
David
Termin usługi: grudzień 2022

Brak opużnień miłe osoby są które tam pracują

Psychiatrzy

5.0
Piotrek
Termin usługi: grudzień 2022

Cześć jestem Piotrek przez wiele lat leczyłem się po wielu lekarzach miałem problemy z oddychaniem, duszności, byłem wybuchowy, nerwowy albo wycofany nikt nie potrafił mnie zdiagnozować . Dopiero Pani dr Człucha i mag Hoffman rozpoznały u mnie silna nerwicę , ADHD oraz zaburzenia emocjonalne dzięki nim czuje się coraz lepiej obecnie ma 47 lat i dziękuję Bogu że udałem się tam po pomoc. Obie kobiety są bardzo ciepłe i życzliwe poświęcają dużo czasu na pacjenta i nie stosują spychologii jak inni lekarze. Polecam wszystkim zagubionym i cierpiącym.

Psychiatrzy

5.6
Sylwia z Gdańska
Termin usługi: grudzień 2022

Od wielu lat uczęszczam do przychodni na Gospody najpierw chodziłam na psychoterapię do mag Urszuli Hofman a później włączono mi leczenie farmakologiczne i zaczęłam leczyć się u dr Moniki Człucha. Obie Panie bardzo rzetelnie podchodzą do tematu i dużo mi pomogły . Po silnej depresji i problemach z byłym partnerem który znęcał się psychicznie i fizycznie nade mną i synem długo nie mogłam się pozbierać . Dzięki nim odżyłam bo byłam już na skraju wytrzymałości. Obecnie regularnie uczęszczam na terapie i cieszę się ze zgłosiłam się do nich po pomoc.

Psychiatrzy

5.6
ktoś.
Termin usługi: listopad 2022

Nie da się tego inaczej opisać, nie pomagają a pogarszają.

Psychiatrzy

1.6
Mariusz z Gdańska
Termin usługi: lipiec 2022

Posiadam bogate wieloletnie doświadczenia z Poradnią. W moim życiu zdarzyło się wiele traumatycznych wydarzeń, przez co bywałem psychicznie zdezorganizowany. Jednak zawsze mogłem w pełni liczyć na opiekę i pomoc w Gospody-Med. Personel jest bardzo życzliwy, empatyczny i zaangażowany. Lekarze oraz psycholodzy są doskonale wykształceni, superwizowani, często są biegłymi sądowymi. Leczenie farmakologiczne połączone z psychoterapią kilka razy pozwoliły mi wyjść z psychicznych czeluści, gdy już straciłem na to nadzieję. Ponadto, dwoje moich znajomych również korzystało z pomocy w Gospody-Med i podzielają moją opinię o placówce. Więc mając taką okazję, Pracownikom Poradni niniejszym mówię: Dziękuję, poprawiacie życie ludzi na lepsze, dzięki Wam odzyskują nadzieję, motywację i spokój.

Psychiatrzy

5.4
Historyk
Termin usługi: czerwiec 2022

Opinia oczywiscie subiektywna chocby z powodu emocjonalnego, nie mniej Pani Nurkowicz poświęca się pracy rzetelnie. Od lat pomaga skutecznie i wykonuje zawód profesjonalnie. Wsparcie pozaterapeutyczne również w trudnych chwilach bywało przez nią ofiarowane. Polecam i zachęcam

Psychiatrzy

4.6
Pacjentka
Termin usługi: kwiecień 2022

Bardzo pomocni specjaliści, szczerze zainteresowani pacjentem.

Psychiatrzy

6.0
tadeusz
Termin usługi: marzec 2021

Jestem od kilku lat pacjentem Pani Urszuli Hoffman, życzyłbym każdemu tak kompetentnej psycholożki. Uprzejmość, życzliwość, wiedza, w połączeniu i chęcią szczerej pomocy, robi z Pani Hoffman osobę, do której można zwrócić się o pomoc.

Psychiatrzy

5.5
Oliwia
Termin usługi: marzec 2021

Ze szczerego serca mogę polecić Panią Urszule Hoffman, kobieta o wielkim sercu!!! w pełni zaangażowna w rozmowę i pomoc pacjentowi, już przy pierwszym spotkaniu odczułam troskę,życzliwe nastawienie i opiekę. Polecam wszystkim !

Psychiatrzy

5.8
Marek
Termin usługi: luty 2021

W Światowym Dniu Chorego pragnę podziękować Pracownikom Poradni, a w szczególności Pani Magister Urszuli Hoffman za wieloletnią opiekę. Jest psychologiem o wielkim sercu i darze współodczuwania. Gdyby nie Jej wsparcie, nie wiem gdzie byłbym dzisiaj. Pozdrawiam bardzo ciepło! Marek W.

Psychiatrzy

6.0
Aleksandra
Termin usługi: styczeń 2021

Świetni specjaliści polecam. Doświadczona kadra bardzo mi pomogła w trudnym, życiowym doświadczeniu. Polecam

Psychiatrzy

5.4
Ja
Termin usługi: maj 2020

Zdecydowanie nie polecam dr Kubery to osoba od zaświadczeń do zasiłków bez umiejętności leczenia pacjentów. Czas opóźnień w tej przychodni to ok 3 godziny za każdym razem, szkoda zdrowia. Lepszą pomoc otrzymuje się na SOR i też w podobnym czasie a przynajmniej większa szansa na obiektywna diagnozę i możliwość konsultacji z normalnymi lekarzami, a nie "bogami". Nie polecam za brak profesjonalnego podejścia do pacjenta.

Psychiatrzy

2.0
Pacjentka
Termin usługi: styczeń 2019

Znam poradnie od wielu lat i bardzo chwale.Nieraz mnie wyciagali pracujacy tam z dołków jakie niesie zycie.Mila obsluga.Az chce sie tam chodzic i leczyc.

Psychiatrzy

5.7
pacjentka
Termin usługi: grudzień 2018

Poradnia przyjazna pacjentom, naprawdę godna polecenia. Pracują tam dobrzy fachowcy, wspaniali ludzie. Szczerze polecam

Psychiatrzy

6.0
Danuta Szymczak
Termin usługi: styczeń 2019

Jesteśmy rodzicami naszego syna Zbigniewa poruszającego się na wózku ze względu na niedowład kończyn dolnych i niepełnosprawność intelektualną. W Przychodni Gospody-Med w Gdańsku znaleźliśmy profesjonalną pomoc psychologa i psychiatry doskonale pracującego tam personelu, dzięki której nasz syn usamodzielnił się i skutecznie sobie radzi w swoim domu i w warsztatach Terapii Zajęciowej w Gdańsku. Pozbawienie takiej pomocy lub przerwanie jej ciągłości może spowodować nieodwracalne negatywne skutki dalszego leczenia naszego syna. Jesteśmy wdzięczni personelowi Ośrodka za dotychczasową wszechstronną opiekę i pełni uznania jego profesjonalizmu. Mimo znacznego zmniejszenia finansowego wsparcia ze strony NFZ Ośrodek w dalszym ciągu kontynuuje swoje powołanie wspierania osób niepełnosprawnych co zasługuje na szczególne podkreślenie. Tylko jak długo można pracować społecznie bez pomocy powołanych do tych celów instytucji państwowych? Niestety mimo protestów w obronie osób niepełnosprawnych ich sytuacja życiowa nie ulega poprawie, a nawet w naszym konkretnym przypadku znacznie się pogarsza.

Psychiatrzy

5.7
Pacjent
Termin usługi: wrzesień 2018

Polecam !! Pracują tutaj znakomici lekarze, a także wspaniali ludzie w rejestracji !! Czeka się na wizytę 2 miesiące, ale to z winy obcinania kontraktów przez NFZ !! Kolejki ? brak, a nawet jakby były to warto poczekać, bo to najlepsi lekarze w Gdańsku !!!

Psychiatrzy

6.0
Adam
Termin usługi: kwiecień 2018

Nie polecam nikomu, kto i tak zmaga się z chorobą, załamaniem nerwowym czy innym zaburzeniem. Można się tylko dodatkowo zdenerwować. Jedyny plus to kontrakt z NFZ i 'bezpłatne' wizyty. Opieka w tej przychodni przez lekarzy psychiatrów to fikcja. Z resztą liczba lekarzy w ostatnim roku zmalała. Czas oczekiwania 3 miesiące. Kolejki na 3 godziny. Czas wizyty 10 minut. Personel opryskliwy i nieuprzejmy bo pacjentów mają nadmiar i tak, biednych ludzi których nie stać na wizytę prywatną.

Psychiatrzy

2.7
moriarty
Termin usługi: listopad

dobre lekarki, pielegniarki rowniez w porzadku, pozdrawiam

Psychiatrzy

5.3
Tajemniczy
Termin usługi: 16.03.2016

Oceniam bardzo źle, długie oczekiwania, panie lekarki olewają pacjenta, robiąc wiele innych rzeczy, a nie zajmowaniem się pacjentem. A kolejki rosną.

Psychiatrzy

2.3