Gravis

w budowie
80-266 Gdańsk, al. Grunwaldzka 161
(Bezpośrednie sąsiedztwo G.Bałtyckiej, Lidla i Office Island) Mapka
22 506-58-55, 516-063-041
b...@ghigroup.pl pokaż
gravis-office.pl

Napisali o nas

O nas

Green Hills Investment ma przyjemność zaprezentować, długo wyczekiwany, wyjątkowy projekt na Trójmiejskiej mapie biurowej - GRAVIS. Obiekt położony jest w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Gdańsku, przy skrzyżowaniu dwóch głównych arterii komunikujących Gdynię, Sopot, Gdańsk.

GRAVIS znajduje się w tętniącej życiem dzielnicy Wrzeszcz. To dobrze rozpoznawalna część Gdańska, najpopularniejsza lokalizacja mieszkaniowa oraz prestiżowe centrum biznesu, napędzające rozwój wielu napływających do niej firm.

Obiekt biurowy GRAVIS został zaprojektowany w myśl najnowszych trendów w technologii budownictwa biurowego, tak aby zapewnić optymalne warunki oraz komfort dla rozwoju biznesu.

Inwestycja znajduje się w ścisłym centrum głównego obszaru komunikacyjnego oraz handlowego dla całego miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie położone są dominujące obiekty handlowe Galeria Bałtycka oraz Galeria Metropolitarna, zapewniające infrastrukturę zakupową, rozrywkową, restauracyjną oraz kawiarnianą. 
W bliskiej okolicy znajdują się nowoczesne kompleksy apartamentowe w obrębie których można skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej i lifestajlowej.

Położenie obiektu GRAVIS przy skrzyżowaniu al. Grunwaldzkiej oraz ul. Słowackiego zapewnia bardzo efektywne połączenie z każdej części Trójmiasta oraz szybki dojazd do lotniska. 
Rozwinięta komunikacja miejska w postaci Kolei Metropolitalnej, Szybkiej Kolei Miejskiej, autobusów oraz tramwajów, znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji gwarantuje doskonałe połączenie z całą aglomeracją Trójmiejską.

GRAVIS - tworzymy przestrzeń z pasją do biznesu, a jego rozwój to nasz ciągły priorytet. Nowoczesny oraz komfortowy ekosystem o najwyższym standardzie biurowym to nasza gwarancja. 

 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo