Grupa Eldro

83-330 Żukowo, Armii Krajowej 1 Mapka
58 343-05-67
b...@eldro.pl pokaż
www.eldro.pl
Godziny otwarcia
pn-pt7:00 - 15:00

Napisali o nas

  • Feralne skrzyżowanie zyska sygnalizację
    Feralne skrzyżowanie zyska sygnalizację 31 lipca 2012 (88 opinii) Do połowy września na skrzyżowaniu ulic Marynarki Polskiej i Śnieżnej w Gdańsku zostanie włączona sygnalizacja świetlna. Najwyższy czas, bo było tam kilka wypadków.

O nas

Grupa ELDRO posiada prawie 30-letnie doświadczenie w realizacji projektów infrastrukturalnych. Świadczy szerokie spektrum usług w zakresie teletechniki, automatyki, elektryki, elektroniki i energetyki.

Grupa ELDRO
TWÓJ PARTNER TECHNOLOGICZNY
 
Grupa ELDRO posiada prawie 30-letnie doświadczenie w realizacji projektów infrastrukturalnych. Świadczy szerokie spektrum usług w zakresie teletechniki, automatyki, elektryki, elektroniki i energetyki. W jej skład wchodzi 5 wyspecjalizowanych spółek, które ściśle ze sobą współpracują. Dzięki temu możliwa jest kompleksowa realizacja nawet bardzo wymagających zadań i projektów.

ELDRO BUDOWA
Wykonawca zleceń z zakresu budownictwa infrastrukturalnego, instalacji przemysłowych, drogowej sygnalizacji świetlnej, oświetlenia ulicznego oraz sieci światłowodowych. Zajmuje się również budową i modernizacją instalacji elektroenergetycznych oraz systemów telekomunikacyjnych.

ELDRO SERWIS
Realizuje kontrakty w zakresie utrzymania infrastruktury technicznej, instalacji elektrycznych, energetycznych i telekomunikacyjnych, urządzeń ITS, sygnalizacji świetlnej i oświetlenia ulicznego. Działa w systemie 24/7/365.

ELDRO TECHNOLOGIE
Realizuje innowacyjne projekty technologiczne i rozwija autorskie rozwiązania IT do zarządzania infrastrukturą techniczną oraz usługami serwisowymi. Posiada Dział Smart City oraz Dział Inżynierii Ruchu, które prowadzą projekty i prace wdrożeniowe z zakresu ITS.

T247
Łączy potencjał firm ELDRO BUDOWA i ALSAT, które wspólnie realizują projekty z dziedziny elektryki, teletechniki oraz systemów automatyki przemysłowej.

T247 SERVICE
Powstała dzięki współpracy firm ELDRO SERWIS i ALSAT. Zajmuje się konserwacją instalacji elektrycznych, energetycznych, telekomunikacyjnych oraz urządzeń i systemów automatyki przemysłowej.
 
Nasze specjalizacje:
Smart City | Infrastruktura drogowa i okołodrogowa | Instalacje i automatyka przemysłowa | Systemy bezpieczeństwa | Nowe źródła energii | Ekologia

Zobacz nasze realizacje: https://eldro.pl/pl/realizacje/

Więcej informacji o działaniach spółek ELDRO na profilu LinkedIn: https://linkedin.com/company/eldro-group
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »