Grupa Rowerowa 3miasto

adres
80-209 Chwaszczyno, Chopina 13
usługi
na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta
telefon
502-778-115
e-mail
g...@gmail.com pokaż
www
https://rowery.trojmiasto.pl/grt

Aktualne imprezy

Napisali o nas

O nas

Wyjazdy rowerowe, wędrówki piesze oraz spływy kajakowe mogą być wspaniałą przygodą, nawet gdy za oknem pogoda w kratkę. Każda pora roku, jak i dnia to wspaniała okazja by zobaczyć "co w trawie piszczy". Dołącz do ludzi aktywnych

Rajdy turystyczne 

Wykorzystując potencjał naszego regionu jak również innych ciekawych zakamarków naszego kraju, organizuję rajdy turystyczne: rowerowe, piesze bądź kajakowe.  Niektóre wyprawy są krótsze, jednodniowe, inne nieco dłuższe, w zależności od potrzeb uczestników. Zawsze towarzyszy nam temat przewodni, np.: najpiękniejsze domy podcieniowe Żuław Wiślanych, Smak i Zapach Kaszub, czyli wypoczynek na łonie przyrody, Dwory i Pałace Północnych Kaszub, Najpiękniejsze lasy i jeziora Pomorza itp. Znaczna część wyjazdów realizowana jest na terenie województwa pomorskiego, ale i nie tylko. 

Projektowanie i wytyczanie szlaków 

Projektowanie szlaków turystycznych obejmuje cały zakres zadań od analizy terenu, pomiary gps, oznakowanie, dokumentację zdjęciową i wideo po opis i promocję szlaku w mediach. Oferta skierowana jest do zarządców terenów: nadleśnictw, gmin i innych inwestorów, którzy chcieliby wzbogacić swoje obszary o wyznakowane szlaki terenowe i ścieżki dydaktyczne. 

Zdjęcia