Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT

Władysławowo 84-120, Hryniewieckiego 12A (przy plaży)

Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT

Wybierz numer

58 600-22-22 58 760-12-12
r...@gwiazdamorza.com pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/30 - Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT Władysławowo 4
  • Zdjęcie 2/30 - Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT Władysławowo 3
  • Zdjęcie 3/30 - Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT Władysławowo 2
  • Zdjęcie 4/30 - Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT Władysławowo +27 1

TV Filmy

373

Gwiazda morza Resort Spa & Sport

O nas

Położony przy szerokiej, piaszczystej plaży nad otwartym morzem, Resort Gwiazda Morza SPA&SPORT oferuje gościom 88 komfortowych pokoi hotelowych oraz 45 w pełni wyposażonych, rodzinnych apartamentów z aneksami kuchennymi.
Bogate zaplecze sportowe, całoroczny program zajęć fitness, Instytut SPA Gwiazda Morza i strefa Wellness gwarantują udany wypoczynek o każdej porze roku wszystkim tym, którzy czerpią radość i siłę z ruchu oraz aktywności, uwielbiają sporty wodne i dbają o jakość swojego życia.
W Instytucie SPA Gwiazda Morza i strefie Wellness goście mogą skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, odprężających masaży i rytuałów, a także programów zabiegowych dla sportowców i osób aktywnych. 4 baseny, w tym jeden o długości 20 metrów oraz komfortowe Saunarium zapewnią głęboki relaks podczas pobytu.
Dla aktywnych gości dostępna jest 16-metrowa ścianka wspinaczkowa z wyjściem na dachu hotelu, z widokiem na otwarte morze, nowoczesna siłownia i całoroczny harmonogram zajęć sportowych
W Resorcie przygotowano 120-metrową strefę dedykowaną dzieciom – Kids Room, gdzie najmłodsi mogą bawić się m.in. w łodzi podwodnej, basenie z kulkami czy na zjeżdżalniach. Dostępny jest także plac zabaw w prywatnym parku i strefa zabaw na plaży.
Gwiazda Morza to również cztery restauracje, których menu bazuje na świeżych, lokalnych składnikach: Restauracja N54o z panoramicznym widokiem na las, idealna na lunch Restauracja H12, Beach Club położony w sercu władysławowskiej plaży oraz Sky Bar z basenem Infinity z widokiem na Zatokę i otwarte morze.
Obecnie w ofercie Resortu są dwa budynki Apartments, gdzie można dokonać rezerwacji komfortowego apartamentu ze śniadaniem. Od dnia 26.04.2019 dostępne będą pozostałe udogodnienia Resortu, takie jak: zaplecze gastronomiczne, Instytut SPA Gwiazda Morza, strefa Wellness czy Kids Room.