Home&Hotel Solutions

81-521 Gdynia, Popiela 26
(róg Al. Zwycięstwa) Mapka
735-636-261
g...@hhsolutions.pl pokaż
https://hhsolutions.pl
/hhsolutionspl
Godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 18:00
sob10:00 - 14:00
Niedziela - umówione spotkania indywidualne.

Napisali o nas

O nas

Home&Hotel Solutions to pierwszy multibrandowy salon oferujący ekskluzywne materace i łóżka wiodących marek, takich jak: francuska Treca, brytyjski Somnus czy amerykański Simmons.

Czy wiesz ile czasu spędzamy w łóżku? Aż 1/3 życia.

Często nie doceniamy roli łóżka i materaca, sprowadzając je do rangi mebla. A maja one przecież tak niezwykłą rolę - pomóc nam uwolnić nagromadzony w ciągu całego dnia stres oraz zregenerować energię na kolejne wyzwania.

Często pokutuje wśród nas przekonanie, że najtwardszy materac jest najzdrowszy, a najbardziej ergonomiczny to ten, który dopasuje się do naszej sylwetki, wyczuwając temperaturę naszego ciała.

Okazuje się, że dobór właściwego materaca jest czymś więcej. Odpowiednie wsparcie kręgosłupa w zależności od pozycji w jakiej śpimy, naszej wagi i jej rozłożenia, higroskopijność, hipoalergiczność, antybakteryjność to zaledwie początek aspektów, o których powinniśmy pamiętać.

Dlatego właśnie za nasz cel przyjęliśmy nie dystrybucję czy sprzedaż materacy i łóżek, a projektowanie snu Klienta. Stworzenie produktu, który pozwoli każdej nocy przenieść się do świata snu oraz zdrowego i higienicznego wypoczynku.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »