Home&Hotel Solutions

Home&Hotel Solutions

Wybierz numer

735-636-261
g...@hhsolutions.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 10:00 więcej
  • Zdjęcie 1/3 - Home&Hotel Solutions Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/3 - Home&Hotel Solutions Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/3 - Home&Hotel Solutions Gdynia 2

Artykuły o nas

O nas

Home&Hotel Solutions to pierwszy multibrandowy salon oferujący ekskluzywne materace i łóżka wiodących marek, takich jak: francuska Treca, brytyjski Somnus czy amerykański Simmons.
Czy wiesz ile czasu spędzamy w łóżku? Aż 1/3 życia.

Często nie doceniamy roli łóżka i materaca, sprowadzając je do rangi mebla. A maja one przecież tak niezwykłą rolę - pomóc nam uwolnić nagromadzony w ciągu całego dnia stres oraz zregenerować energię na kolejne wyzwania.

Często pokutuje wśród nas przekonanie, że najtwardszy materac jest najzdrowszy, a najbardziej ergonomiczny to ten, który dopasuje się do naszej sylwetki, wyczuwając temperaturę naszego ciała.

Okazuje się, że dobór właściwego materaca jest czymś więcej. Odpowiednie wsparcie kręgosłupa w zależności od pozycji w jakiej śpimy, naszej wagi i jej rozłożenia, higroskopijność, hipoalergiczność, antybakteryjność to zaledwie początek aspektów, o których powinniśmy pamiętać.

Dlatego właśnie za nasz cel przyjęliśmy nie dystrybucję czy sprzedaż materacy i łóżek, a projektowanie snu Klienta. Stworzenie produktu, który pozwoli każdej nocy przenieść się do świata snu oraz zdrowego i higienicznego wypoczynku.